Wpis z mikrobloga

Matka mi powiedziała ze jestem laluś bo nie umiem zrobić rzeczy typu remont czy coś z elektryką. No ciekawe skąd sie to wzięło, ciekawe. Całe zycie (dziecinstwo i lata młodzieńcze) jak o cos pytalem, jak cos zrobic, czy po co coś jest to slyszalem ze mam się nie interesowac, albo to zostawic bo zepsuje. No to teraz masz. Ja juz w ogole nie reaguje na takie zaczepki, zbywam milczeniem, ale robi sie zajebiscie przykro w środku.
Ciekawe też czy ona poradzi sobie z takimi "życiowymi rzeczami" jak sprawdzenie wynikow badań w internecie i ich wydrukowanie, albo wybranie czy zapisane numeru w telefonie.
#przegryw #wyznaniezdupy #przemyslenia
  • 16
@AgentGRU: Nie musisz być ekspertem od wszystkiego jak kiedyś ludzie, masz internet. Jak zepsuł się kibel to znalazłem filmik na yt jak wymienić uszczelkę, wymontowałem ją i poszedłem do metalowego kupić nową część, zamontowałem i dalej się lało... pokombinowałem i wstawiłem starą i nową jednocześnie i działa.
albo to zostawic bo zepsuje


@AgentGRU: miałem to samo, teraz zaczynam się bawić ale naprawiam swoje rzeczy, lutownicę powoli zaczynam ogarniać tylko brak sprzętu utrudnia naukę, no i trzeba mieć na czym robić.
Trochę się cykam podejmować się napraw na cudzym sprzęcie.