Wpis z mikrobloga

@asdfzxcvqwerty: nikt o nich nie zapomina. Idzie w kierunku rozwiązania tego tematu.jezeli komuś to przeszkadza gra na stronę sowietów,ergo jest onuca.
Można przeczekać temat i wnieść go później do dyskusji, teraz to ewidentnie granie na rozbicie stosunkowo polsko-ukrainskich. Zadaj sobie pytanie czy życzysz sobie żeby ruscy mieli z Polską 700km granicy i wolę ataku bo taka była perspektywą na koniec roku. Jeżeli uważasz że tak to nie pogadamy, jeżeli nie,
  • Odpowiedz
@asdfzxcvqwerty: też jestem z podkarpacia i w sumie mam to w nosie czy ktoś się tym przejmuje czy nie, ludzie to ludzie w kazdym kraju masz debili i mądrych ludzi, tak jak w polsce nie brakuje debili (wystarczy rzut oka na naszą scene polityczną) to tak samo na ukrainie, polecam oceniać każdego człowieka indywidualnie a nie przejmować się kolorami wierzeniami czy narodowościami ogólnie rozwiązuje to wiele problemów życiowych :)
  • Odpowiedz
Pochodzę ze wschodniego Podkarpacia, niemal każda osoba która się tam urodziła miała w rodzinie kogoś kto zginął na Wołyniu.


@asdfzxcvqwerty: Co ty pieprzysz? Jest sporo miejscowości na Podkarpaciu, które były atakowane przez UPA i gdzie ginęli ludzie, ale to nie oznacza, że każda rodzina miała krewnych na Wołyniu, który leży 200 km dalej. Jak w ogóle wymyśliłeś sobie coś takiego? Polacy z Ukrainy przesiedlani po wojnie trafiali głównie na Ziemie
  • Odpowiedz
Wątek nie miał nic wspólnego z Wołyniem, ale musiał przylecieć idiota, który zaczął pisać o zbrodni w temacie nie mającym z nią nic wspólnego.


@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: OP powinien powiedzieć w jaki sposób zesranie się w losowym wątku na temat Wołynia, jak opisujesz, ma coś wspólnego z pamięcią o tym wydarzeniu.
  • Odpowiedz
@Sufet: napisałem w każdym :) nie nienawidzę rosjan jako osób żyjących na tamtym terenie, nienawidzę jak już ich polityki ich propagandy i osób fanatycznie podążających za tymi ideami
  • Odpowiedz
@Sufet: Znany cytat o chłopach galicyjskich z perspektywy inteligencji galicyjskiej. Czyli o „ludzie” wiejskim obecnej Małopolski, który to lud „rżnął piłami” wykształconych Polaków. Rozumiem, że za to żywisz nienawiść do obecnych mieszkańców małopolskich wsi, często potomków tych, co „rżnęli”.

Można to zrozumieć, nienawiść do obecnej władzy ludowej w podobnym duchu mszczącej się na „wykształconych z wielkich miast” też. Ale przynajmniej dziś nie mszczą się piłami, a podatkami etc. itd.
  • Odpowiedz
@Sufet: Ok, myślałem że przywołałeś cytat o rżnięciu polskiej inteligencji negatywnie, a miałeś na myśli zacytowanie go pozytywnie. Nieważne, źle zrozumiałem
  • Odpowiedz