Wpis z mikrobloga

@Riczard: Obczaje, znasz jeszcze jakieś ciekawe projekty w stylu Lustre? Ta muzyka wywołuje we mnie nostalgię, przemyślenia i nie wiem czemu... tęsknotę do lasu i natury, szczególnie w zimowej odsłonie.
@SzycheU: chyba jeszcze tak zle ze mna nie jest, bo sobie pomalu przypomiam wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
inny projekt Nachtzeit, chyba tylko to pod tym szyldem wypuscil, ekstra krazek to byl, mnostwo klimatu, zaraz se go odswieze ino do polki podejde
nekrofukk - @SzycheU: chyba jeszcze tak zle ze mna nie jest, bo sobie pomalu przypomi...
@Riczard: nie odbijaj mi chlopaka, dobre? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

swoja droga, nadal poszukuje calosci forest wanderer, bylo to wydane z Still Innocence w wersji die hard, ale przespalem... a u przyjaciol z wschodu niestety tego nie ma, daaawno temu ten material byl w calosci na uwaga, bo bedzie boomersko, na myspace, ale niestety tutaj glowka nie pracowala i niezbyt duzo z niego pamietam, probkie na zachete,
nekrofukk - @Riczard: nie odbijaj mi chlopaka, dobre? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

swoja droga, nad...
nie odbijaj mi chlopaka, dobre? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nekrofukk: Patryk a nie wystarczy Ci Wachacz w czerwonych butach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz młodego bierzesz c ledwo bosmana odkrył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niestety kosztujący miliony monet w digipacku


@Riczard: a wlasnie, ze to blef :P mial to dawid i michal (fallentemple i wolfspell na cd w normalnej cenie kolo 40zl, ale widze ze juz wyjechalo i ni mo). ja tego nie bralem, jakos specjalnei tez nei sluchalem, jakos mam awersje jak widze, ze za duzo much krazy kolo jakiegos krazka ;p