Wpis z mikrobloga

@Filippa: kultura gwaltu to jest najbardziej rozczarowujaca z lewackich nowomow. brzmi jakby z gwaltem mialy isc w parze ludowe tance i spiew a w rzeczywistosci mowa o przasnych zartach.
@Filippa: Nikt Cię nie zmusza do tego, żeby śmieszył Cię jakikolwiek żart. Jeśli ktoś zażartuje ze swojego raka, czy niepełnosprawności, to również nie oznacza to, że jego żart jest z automatu śmieszny. Tutaj chodzi o fakt, że nie możesz pogodzić się z istnieniem takich żartów i wylewasz swoje frustracje na ich temat, a one tak czy inaczej będą dalej istnieć, czy podoba Ci się to, czy nie. Walczysz o pietruszkę, to
@Kryspin013: Ty tak piszesz, jakbyś mnie przyłapał na jakimś gorącym uczynku i to jest teraz czas na to, abym zaczął się wstydzić XD Wręcz przeciwnie, ja Ci to mogę napisać oficjalnie i nie mam nic do ukrycia - jestem koneserem patologii (nie mylić z reprezentowaniem patologii) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filippa: Takie komentarze jakie wkleiłaś są bardzo szkodliwe. Mam nadzieję, że osoby piszące takie bzdury zostaną kiedyś skonfrontowane w realnym świecie ze swoimi wypowiedziami. Najlepiej na jakiejś imprezie firmowej.

Nie ma to nic wspólnego z czarnym humorem akurat. Zwykłe bagatelizowanie poważnej formy napaści.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: u mnie w pracy były kiedyś podś#!$%@? po jakimś newsie w radio, że zgwałcili 80 łatkę. I oni, że jak mi stanął i tak dalej, powiedziałam, że są obrzydliwi i jak można z tego się śmiać, a oni nawet nie mieli autorefleksji po moim zwróceniu uwagi ( _)
@Filippa: Wygląda jak już przegrane umysłowo pokolenie Januszy czy Grażyn. Zobacz sobie komentarze pod informacją o zgwałceniu mężczyzny gdy np była sytuacja o gościu który poszedł wyrzucić śmieci i został zgwałcony. Pamiętam również standupera, który sobie żarty robił z tej sytuacji i byłem w szoku jak wiele osób turla się ze śmiechu. Mimo wszystko nie czuje żadnego społecznego przyzwolenia na gwałt czy to na kobiecie czy na mężczyźnie. Po prostu myślę,