Wpis z mikrobloga

Dawac mi oferte ile hajsu i naucze go pokory


Gural, widzę, że napaliłeś się na walkę jak szczerbaty na suchary, bo pewnie myślisz, że wyciągnie cię to z finansowego dołka, więc jako stary widz, czuję się zobowiązany, żeby sprowadzić cię na ziemię i wyjaśnić dlaczego żadna poważna federacja nie będzie zainteresowana współpracą z tobą, a ty dalej będziesz polakiem biedakiem, który oszczędza na wszystkim tylko nie na alkoholu i papierosach.

Ok, skup się i przyjmij do wiadomości, że nikt nie podejmie współpracy, bo twoje zasięgi są gówno warte. Większość ludzi już o tobie dawno zapomniała, a ci co jeszcze pamiętają to w większości hejterzy. Jakby tego było mało, masz przypiętą łatkę dewianta i sadysty, więc nawet jakbyś miał dobre zasięgi, to nikt by cię nie zatrudnił z obawy na zmasowany hejt. Powiesz, że #kamerzysta tak samo jak ty, miał kontrowersyjną przeszłość, a mimo to #highleague go zatrudniło, ale weź pod uwagę, że kaliber jego przewinień był trochę mniejszy, a do tego miał dużo większe zasięgi.

Smutna prawda jest taka, że jesteś tu gdzie jesteś trochę przez głupotę, trochę przez lenistwo, ale przede wszystkim prez nieumiejętność przyjmowania krytyki i wyciągania wniosków. Jestem pewien, że jak przeczytasz ten wpis, to nie wyciągniesz wniosków, tylko poczujesz się atakowany i zgłosisz go (σ ͜ʖσ)


#gural #patostreamy
O.....r - >Dawac mi oferte ile hajsu i naucze go pokory

Gural, widzę, że napaliłeś...

źródło: comment_1654809950URQbz54uq82FF1gRsPj5t0.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
skoro kamerzysta dostał bezwzględny wyrok i siedział


@KELO9550: jaki wyrok? xD Wawrzyniak dostał areszt jako środek zapobiegawczy, żeby nie uciekł z kraju xD jego sprawa się jeszcze nie zakończyła. A jak okaże się, że go uniewinnią, to będziemy mu z podatków oddawać hajs za odszkodowanie za bezpodstawny areszt xD
  • Odpowiedz