Wpis z mikrobloga

Mirasy, jakie macie wrazenia z użytkowania lamp led w takich charakterystycznym powyginanym stylu, jak wstążka? Brac o większej mocy niż dotychczasowa żarówka led która mam czy o takiej samej mocy wystarczy ( bo zakładam ze ilość lumenów na aukcjach Allegro jest trochę chyba zawyżona). A może polecacie i jest to super sprawa? #wyposazeniewnetrza #oswietlenie #remontujzwykopem
źródło: comment_1654805463JUEiuLFKarU6NRU9r30NLT.jpg
  • 7
@bez_szalu: skok na kase, można kupić listwe LED co świeci mocniej a też daje piękne gładkie światło i daje się wyginać jakieś neon cośtam, ale żeby nie było to światło to i tak za mało, ozdobne raczej. Ja jestem fanem mocnych świateł mam po kilka żarówek 1000 lumenów. Chroni przed depresją :P ale czujesz się lepiej
@bez_szalu: Bierz większą moc, bo one mają tą zaślepkę na listwę mleczną i zabiera to pewnie z połowę lumenów. A jak się zepsuje to nic się nie stanie, tam jest po prostu wklejona taśma led + w podstawce jakiś zasilacz, więc w razie czego można wszystko wymienić (przynajmniej u mnie)
@Dziedziel: daje znać: mialem zarowke led 22w, kupilem lampe 44W i jest git. nie wiem czy Laampa 22W nie bylaby za ciemne przez te mleczne zaslepki paneli LED. poza tym mozna dowolnie regulowac intensywnosc swiatla i barwe wiec polecam mocno. Znajdz moj dzisiejszy post z podlaczeniem tej lampy na samym dole jest zdjecie