Wpis z mikrobloga

Ostatnio wymieniałem w serwisie chłodzenie w laptopie. Po wymianie za każdym razem po 5 min lapek się wyłącza max zużycie procesora to 0,2ghz. Serwis trzy razy zabiera i u nich ponoć działa, a u mnie w domu nie. Już mnie szlag trafia jasny i krew nagła zalewa bo tydzień bez kompa, a do pracy potrzebny. Miałem już myśli czy sam tego nie ogarnąć i nie bawić się z tym serwisem, tylko nie wiem zbytnio czy to wina uszkodzonego nowego układu chłodzenia czy pasty. Serwis twardo stoi że pasta musi być ok, choć tego nie sprawdzili. Niby planują zamówić nowe chłodzenie i wymienić (niby wada fabryczna). Jakie jest wasze zdanie mirki?
#laptopy #serwispc #komputery
  • 22
@MaxVerstapen: żebym tylko był wstanie sprawdzić to by było ok. Tak komp od początku zacina że nawet okienka laguja. Po 24h od odpalenia te zużycie przez 2 min bylo 1,5ghz potem wiatraki ruszyły na pełną moc spadło do 0,2. A one jeszcze szybciej po czym się wyłączył i dopiero się odpalił po 2h. Też uważam że to wina temp tylko pytanie czy to wadliwy radiator i układ chłodzenia czy porostu źle
@MaxVerstapen: albo oddać do kogoś innego. Nie mam zbytnio doświadczenia w wymianie past i chłodzenia. RAM i dysk i system zainstaluje, ale jak trzeba grzebać bardziej to trochę się cykam. Nie mam zamiaru odpuścić 3 dni pod rząd gość przyjeżdża i odwozi. Przynajmniej na paliwo straci xD gdyby mi nie zależało na czasie to bym ich tak #!$%@?ł do skutku
@polskiekoszmarynieamerykanskiesny: myślisz że aż tak by byli bezmyślni? XD ale z tym rachunkiem dobry pomysł, może wtedy trochę zmiękną i zrobią ja należy. Nie zapłacę im dopóki nie będzie tak jak ma być. Najwyżej powiem żeby założyli stare, bo wymieniałem tylko ze względu zużytego łożyska w wentylatorze
@NagiMiecz: to samo jest z zasilaczem i bez. Przed wymianą nawet na baterii chodził na pełnej wydajności i ogarniałem na niej nawet projekty większe w Photoshopie więc to nie tego wina
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@_kapsel: robiliśmy to u mnie w mieszkaniu. Chłop mówi że dziwne rzeczy i że no musi zabrać w takim razie jeszcze raz i tak już było 3 razy xD

@Orinosuke: no ale właśnie chodzi o to żeby ci pokazali na twoje własne prywatne oczy, że u nich działa, bo wg mnie to jest niemożliwe.
Bierz laptopa, zasilacz i niech to włącza u siebie i ci pokażą