Wpis z mikrobloga

Zaparkowałem samochodem w centrum Berlina, bilet w parkomacie kupiłem ale dostałem jakiś mandat i tak, na nim brak kwoty itp tylko rejestracja i konto bankowe bez żadnej kwoty. Wydaje mi się, że to może być za ta zielona plakietkę której nie miałem ale nie jestem pewien bo nie ma o tym informacji na papierku, mogę to olać i nic się nie wydarzy czy co z tym robić #berlin #niemcy
  • 6
  • Odpowiedz
@Kokos89: No właśnie to jest najdziwniejsze bo jak próbuje to przetłumaczyć apka to jest napisane upomnienie i ze po drugiej stronie są koszta, ale ich nie ma, narazie chyba oleje temat
  • Odpowiedz
  • 0
@Riiuku za zielona nalepkę, za złe parkowanie, generalnie za niewielki występek przeciw dobru wspólnemu uczestników ruchu drogowego. Kwitek od Ordnungsamt, jest tam info aby się z nimi skontaktować w ciągu 7 czy 14 dni i wtedy dostaniesz mandat. Jeśli nie to sprawa pójdzie na policję i oni będą ustalać dane właściciela pojazdu. Ordnungsamt nie ma jak ustalić Twoich danych osobowych (zapewne auto z PL blachami) a bez osoby nie mogą wystawić mandatu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Riiuku: czasami tez po prostu upomnienie jest. Wtedy jest napisane ze jezeli w niedalekiej przyszlosci popelnisz recydywe to Cie ukaraja
  • Odpowiedz