Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą kierowcy obserwatorzy czy inni tam widzowie że jak widzą wypadek to muszą przychamować i dokładnie pooglądać co się dzieje tworząc tym sposobem spore korki. Dziś drobna kolizja na początku Katowic spowodowała korek aż pod Rude Śl. mimo tego że wszystkie rozbite auta i policja były na poboczu tylko, a 3 pasy autostrady były puste!

Zresztą ja już wogóle tracę nadzieje że da się bez komplikacji dojechać z pod Rybnika do Katowic używając przy tym 2 autostrad, średnicówki i drogi ekspresowej....

#boldupy #katowice #korki #cebulaki #kierowcy
  • 6
jechać z pod Rybnika do Katowic używając przy tym 2 autostrad,


@pd19: nie da sie, ja sam dojezdzam z Bytomia i schody zaczynaja sie juz przy skrzyzowaniu miedzy zoo a osiedlem tysiaclecia... wypadek na DTS byl, czy w jakims innym miejscu?
@imo0mfg: @pd19: prawie dokładnie 12 kilometrów przed Katowicami :P

Faktycznie, auta stały na poboczu, droga czysta, korek niemały. Rozumiem - zwolnić, korzystac tylko z 2 pasów... Ale tu było lekkie przegięcie
@r3ll: napewno też nie12 km od Katowic (chyba że liczysz do centrum). Korek zaczął się ok Rudy Śl. - Kochłowic a dokładnego miejsca sam nie pamiętam dokładnie ale wydawało mi się że to już Katowice
@pd19: zapamiętałem te 12 km bo zacząłem swoje stanie kawałek za znakiem mówiącym że Katowice za 12 km ;) Tym sie sugerowałem. A konkretnie to toczenie zacząłem mniej-więcej na wysokości Shell'a