Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obar: no właśnie wesele bez poprawin :D przynajmniej ja nie jestem zaproszona. Chociaż u nas raczej nie ma tradycji poprawin i nie spotkałam się z tym u nikogo z rodziny i znajomych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: bez poprawin, bez noclegu, nawet transportu nie oczekuję, bo mam blisko na salę, do kościoła jeszcze bliżej. Na sali nie widnieje cennik, tylko zaproszenie do kontaktu :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xPekka: no też się do tego przymierzam. 250 - 300zl za talerzyk wydaje mi się ok. Rozumiem zwrócić za siebie za przysłowiowy talerzyk i sale, ale bez przesady. Szczerze nie spodziewałam się odpowiedzi 1000zl z parę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@martifarti zależy też od lokalizacji, ale tyle to raczej dają osoby z nieco bliżej rodziny albo ktoś kogo na to stać. Imo 250-300 za osobę będzie spoko + do tego jakiś prezent typu ręczniki czy coś? Oczywiście jakoś ładnie zapakowany
  • Odpowiedz
@martifarti: Jak chcesz żeby zwrócił się talerzyk to 600 zł od pary powinno być ok. Moim zdaniem 1000 zł od pary jako dalsza rodzina to bardzo dużo, chyba ze ktoś ma dużo kasy i lubi robić hojne prezenty.
  • Odpowiedz