Wpis z mikrobloga

Kilka spostrzeżeń z czeskiej strony barykady.

Mieszkam otóż w Cieszynie - mieście, którego jedna połowa leży w Polsce, druga w Czechach. Postanowiłem z ciekawości zmienić miejsce zamieszkania w #badoo z polskiego na Czeski Cieszyn (raptem kilkaset metrów różnicy w sumie).

- Dziewczyny mają nieporównywalnie lepsze technicznie zdjęcia niż Polki. Te u nas to często robione usyfioną komórką samojebki lub przeklejki z fejsbuczka na których #!$%@? widać. Bardzo popularny jest też lans z podróży. To już nawet na #fotkapl gimby mają lepsze. Czeszki w większości mają zaś zdjęcia robione prawdziwymi aparatami, naturalne, często niebanalne i pokazujące pasje oraz zainteresowania a nie boazerię i januszową kanapę z Ikei.

- Czesi z kolei nie #!$%@?ą się z ocenami. U nas tak naprawdę skala zamyka się w 8 dla paskud, 9 dla takich se i 10 dla ładnych. Nie wypada dać mniej bo algorytm straszy że nasze oceny wyglądają na przypadkowe (bo odstają za bardzo od średniej) i nam wyłączy możliwość oceniania. Efektem tego jest to, że większość lasek ma w Polsce średnią od ośmiu wzwyż. Nie w Czechach. Sporo całkiem ładnych ma średnią w okolicach szóstki.

- Czeszki nie udają cnotek ani Wielkich Pań Wokół Których Trzeba Skakać Jak Wokół Jakichś #!$%@? Księżniczek. Same często zaczynają rozmowę, nie czuć w tym fałszywej skromności, wszystko idzie bardzo niewymuszenie - w końcu wszyscy wiedzą po co są tego typu portale i nie ma co zgrywać niedostępnej. Wielki plus.

- Sporo Azjatek :) Jeśli dodam że w Czechach masaże tajskie są bardzo popularne i duża część ze skośnookich piękności potrafi to i owo... Żyć nie umierać.

Tyle ode mnie, Pokrakk out!

#czechy #przemyslenia #rozkminy #randka #ladnapani
P.....k - Kilka spostrzeżeń z czeskiej strony barykady.



Mieszkam otóż w Cieszynie ...

źródło: comment_Unm2mrIrth6ZNliB1vapcFh57ew6Fa0M.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Pokrakk: Spotykałem się chwilę z różowym paskiem z polskiej strony Cieszyna. Masz dużo racji :)

Poznałem trochę dziewczyn zza wschodniej granicy + mam znajomą w Litwie. Nie chcę uogólniać, ale widać ogromny przeskok na stronę wschodnią. Klasa, prestiż, opanowanie. Czasem wydaję mi się, że #testoviron ma rację.
  • Odpowiedz
@Pokrakk: A masz jakieś imprezownie obadane po czeskiej stronie? Ja czasem na Stodolni uderzam, ale rzadko ekipa i transport pykną, raczej się szlajają po retrach, sretrach i innych pomarańczach.
  • Odpowiedz
@march: No właśnie niespecjalnie. Bez samochodu to co najwyżej La Cascada w Czeskim Cieszynie - pomimo dość ubogiej oferty, jest to i tak moim zdaniem lepsze miejsce niż dowolna cieszyńska mordownia.
  • Odpowiedz
@Pokrakk:

Dziewczyny mają nieporównywalnie lepsze technicznie zdjęcia niż Polki. Te u nas to często robione usyfioną komórką samojebki lub przeklejki z fejsbuczka na których #!$%@? widać.


Ja u siebie jak wchodze na fejsbuka to same ładne dziewczyny i ładne foteczki porobione jakimiś lustrzankami. :D Najwidoczniej takie dziewczyny po prostu nie wchodzą na takie strony jak badoo. xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Pokrakk: #sub4sub albo umrę bez twojego wsparcia chłopie! Myśl roku! Jadę do Czech, uczę się języka ;) Ps. Z jakiego powodu Ty nie zrobiłeś prawa jazdy?

@MaxiimumR: Też jestem na badoo i jest to moim zdaniem lepsze od Fb.
  • Odpowiedz