Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jako wieloletni gracz FIFA, znudzony tym co w ostatnich latach dzieje się w Ultimate Team, wyczekiwałem z nadzieją na Mario Strikers Battle League. Ale teraz po obejrzeniu kilku recenzji to nie wiem czy chcę tę grę kupić. Miała to być gra z jednej strony do grania na imprezach ze znajomymi, a z drugiej do progressowania solo. No i chyba ani w jednym ani w drugim aspekcie się nie sprawdza na 100%. Na party game wydaje mi się za trudna przez brak przycisku od auto aim, gdzie nasz zawodnik podążał by za najbliższym przeciwnikiem, przez mnogość technik, przez ładowanie fauli i strzałów i ogólne szybkie tempo i chaos w rozgrywce. A na progress game wydaje się słaba bo nie ma trybu, w którym gracz solo mógłby robić jakiś progress. Jest jakiś tam online club, ale oprócz odblokowania postaci i wyposażenia, które i tak finalnie jedynie zmienia statystyki a nie poprawia, to nic tam więcej nie ma. Oczywiście jest ranking i możliwość awansu w rankingu wraz ze swoją drużyną. No i jest sama radość z nauczenia się gry i wyrobieniu tzw skilla, ale nie wiem czy to nie za mało i czy nie znudzi mnie szybko. Jest ktoś kto zamierza kupić tę grę? Jakie macie wrażenia?

#nintendoswitch #nintendo #mariostrikers #mariostrikersbattleleague
Pobierz
źródło: comment_1654755132cmLzPbmePnRCtmd7xmpvER.jpg
  • 14
@StormtrUper: poczekam jak będzie koło stówki (bo przeczuwam, że będzie) i wtedy się zastanowię, czy kupić. Możliwe że po czasie też coś N pododaje do tej gry, bo na razie bidnie to wygląda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czmaja: boję się, że pododaje jedynie jako płatne DLC via Mario Kart. Ale jedyne co jestem w stanie sobie wyobrazić jako dodatkową zawartość, to inne postaci, które różnią się jedynie skinem, bo statystyki i tak sobie dostosujesz zmianą geara.
. Na party game wydaje mi się za trudna przez brak przycisku od auto aim, gdzie nasz zawodnik podążał by za najbliższym przeciwnikiem, przez mnogość technik, przez ładowanie fauli i strzałów i ogólne szybkie tempo i chaos w rozgrywce. A na progress game wydaje się słaba bo nie ma trybu, w którym gracz solo mógłby robić jakiś progress.


@StormtrUper: miałem, wyciągnąłem prawie identyczne wnioski i sprzedałem po krótkiej chwili, niestety najlepiej
@StormtrUper: Ja grałem teraz w weekend i zdziwiłem się jaka jest trudna na początku, zdecydowanie tak jak piszesz nie jest tak ze ktoś z doskoku może pograc bo za dużo dzieje się na boisku. Jednak zaintrygowała mnie ta gra :) wykorzystałem promocje na Allegro na darmowe monety i kupiłem ja 50 zł taniej ;D przed premiera za 169 zł :) uwazam ze jest to rewelacyjna cena :)
@StormtrUper: Mam tą gierkę, pograłem trochę i się mocno z ARHN nie zgadzam. Głównie hejtuje grę za to ze się w niej gra w piłkę, i nie ma trybu dla single… to tak jak by hejtowal tetrisa za to ze cały czas tylko te klocki spadają. Gra jest świetna żeby pod koniec dnia usiąść, rozegrać z 2-10 meczy i iść spać :) tak jak w LoL czy CS:GO wchodzisz pograc na