Wpis z mikrobloga

Decyzja o zamknięciu kopalni została zawieszona, możliwe że uda nam się dzięki pomocy kilku osób osiągnąć hashrate pozwalający na rozbicie przynajmniej jednego bloku na godzinę. Bądźmy dobrej myśli ;)

Osoby mogące przyłączyć się w początkowej fazie rozwoju proszę o kontakt na pw.

#dogecoin #dogecoinpool
  • 12
  • Odpowiedz
@surma: Jak zobaczę to się podłącze moje 400kh/s ;p Przez ostatnie półtora dnia wykopałem 1k u Ciebie więc wybacz sceptycyzm, ale szkoda mi zdrowa psychicznego, już nie mówiąc o sprzęcie.
  • Odpowiedz
Osoby mogące przyłączyć się w początkowej fazie rozwoju proszę o kontakt na pw.


@surma: O co chodzi? Przed chwilą był koniec, teraz początkowa faza? Nie rozumiem co masz na myśli? :D
  • Odpowiedz
@surma: Nie mam aż tak sporego zapasu. Po prostu nie chce mi się szukać haseł na cloudy, więc jeśli nie zmienisz nic w adresie to przez 28 dni będzie kopać u Ciebie ok 200kh/s (mało, wiem, zawsze coś :P)
  • Odpowiedz
@surma: Jest sens żebym sobie czasami kopał z mocą 20kh/s (w porywach do 40) ?

Ostatnio jak robiłem to prawie 10 DOGE tak wybiłem (chyba 3 share wpadły, ale krótko robiłem)

Na razie siedzę na NetCodePool, w sumie stamtąd już wyciągnąłem ponad 100
  • Odpowiedz
@surma: Jeżeli uważasz, że ~410kh/s to "spory zapas" to ja ew. mogę cisnąć u Ciebie. Ale zależy co uważasz za spory zapas i czy będzie z tego zysk ;p Zresztą jak kopałem cały blok to byłem zazwyczaj na 12-14 miejscu. No chyba, że szukasz ludzi z maszynami 1mh/s i więcej ;p
  • Odpowiedz