Wpis z mikrobloga

ZWYROL TY SZUJO KŁAMLIWA, Wiem że to czytasz
Gdzie jest ten twój super film na konopa? 2 tygodnie i zapomnimy co?
Dobrze wiesz, że dobierzemy ci się do dupy po tym filmie, dlatego siedzisz w dziupli i robisz w montażu takie fikołki jak fitlowers na widownie
#wardega #famemma
  • 5
  • Odpowiedz
@qski: on teraz pewnie jak napisze jakiś scenariusz filmu to konsultuje go ze swoim przydupasem(tylko z revo bo spysiński za cienki w uszach) dopiero skleja zarzuty, a sceny z lasu kręci na koniec jak wszystko się zgadza żeby ponownego fakapu nie było jak z fuckgatą bo kolejny przypał z oskarkiem to już by mogło być za dużo
  • Odpowiedz
@adammmmm: nie wiem czy bedzie konsultowac, ale wiem, ze na jego miejscu czułbym mocny #przegryw że wyśmiewał teczkę, śmiał się, że "co mi pranki z remim wyciągniesz?" i jeszcze startował z pozycji totalnego wygrywa, gdy oskarek spadł z rowerka po aferze z leksiem.

A ten nie dość że zrównał się poziomem to jeszcze imo zrobił nadwyżkę i jest na prowadzeniu. Sporo ludzi komentuje, że "czeka na odpowiedź Druida", bo chyba nikt
  • Odpowiedz
@qski: przydupasy nie przyznają bo tak, ale publika przychylna a to ważniejsze bo z czasem psycha pęknie i storka jadę do lasu nagrywać będzie ostatnią xD
  • Odpowiedz