Wpis z mikrobloga

Też cierpisz bo moderatorzy naznaczyli Cię brzemieniem bordowego nicku na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Nic straconego! Z dzisiejszego wpisu dowiecie się jak stracić bordo jedynie w 14 dni!

1. Napisz wpis o tym jak uniezależnić się i przestać używać Wykopu. Bądź dokładny. Nie musisz być złośliwy. Wymyśl dobre sposoby i podaj jakieś linki.

Możesz też zrobić kopiuj-wklej mojego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/65756721/it-s-over-dla-chlopa-dokladnie-dwa-dni-temu-wpadle/

2. Otaguj to w losowy sposób - czym więcej tagów tym lepiej. Wpis może dostać shadowbana, ale co się zobaczy, to się nie odzobaczy (niektóre wpisy nagle stają się w ten sposób niewidoczne na mirkoblogu, ale widoczne jedynie po wejściu w konkretny tag).

Skąd ta akcja? Portalowi bardzo zależy na utrzymaniu ruchu na stronie, a także dochodów z reklam. Działania dążące do sabotowania ruchu przekładają się na szkodę portalu.
Ban twórców aplikacji pozwalającej odlike'ować wszystkie strony na naszym profilu na Facebooku, tylko dowodzi, jak ważne dla portali jest to, co na nie wstawiacie, celem, jeśli nie reklam, to choćby dalszego profilowania.

Chwalisz się czy żalisz?


#wykop #niewiemjaktootagowac #gorzkiezale #moderacja #moderacjacontent #bedziebanczyniebedzie #bordo
Pobierz deton24 - Też cierpisz bo moderatorzy naznaczyli Cię brzemieniem bordowego nicku na p...
źródło: comment_1654713594Hb9BZKperOZS5QZ5apbHS6.jpg
  • 1
Bordo wróciło po dwóch tygodniach.
Dodałem znalezisko, które znalazło się na głównej, i jakieś jedno, które utknęło w poczekalni.
Możliwe, że problem dotyczy pozycji w rankingu, bo jak spadłem i bordo zniknęło, byłem coś 1400, a dziś 700. Może mają jakieś widełki ustawione.
Dla potomnych.