Wpis z mikrobloga

26 dzień moich prób z wyjścia przegrywu.
U mnie w sumie nic nowego, po za tym, że gruba z tindera chciałaby wyjechać ze mną gdzieś na 2-3 dni. Jakoś na razie mi się nie chce nigdzie jechać, za gorąco jest. A tak nic nowego. Druga, blondynka z badoo, usunęła konto, więc chyba sądzi, że jej wyjdzie ze mną. Ogólnie okazuje się że mamy identyczny charakter i tak samo spędzamy dni, czyli jesteśmy nudziarzami. Nie mogę doczekać się niedzieli. Boję się, że będę miał trudny wybór. Bo ta gruba z tindera, poza tuszą jest jak narazie dla mnie ideałem. A ta blondynka poza wielkim biustem, może mieć inne atuty fizyczne, które mi się spodobają.
Dziś z ciekawości zaglądnąłem na badoo i kolejna #rozowa zmieniła swoje zdjęcia na aktualne. Nie wiem co #rozowe mają z tym wstawianiem zdjęć, gdzie były młodsze, chudsze, a przez to ładniejsze? Często tak jest, że zdjęcie główne jest sprzed iluś lat, a dopiero następne to aktualne zdjęcia. A często bywa, że wszystkie zdjęcia są nieaktualne. A po 3 tygodniach siedzenia na badoo, zauważyłem, że KILKA #rozowych wymieniło swoje zdjęcia, na takie, na których wyglądają dużo starzej i/lub są grubsze. Pewnie umówiły się z jakimś Chadem i je spławił, bo na żywo wyglądały dużo gorzej. Ja akurat do tych lasek zagadałem pierwszy, zero odpowiedzi...
#przegryw