Wpis z mikrobloga

KTO STANĄŁ CIĘŻARÓWKA NA 11-GODZINNĄ PAUZĘ TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NUMER 36 KOŁO OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO BO MU SIĘ CZAS PRACY SKOŃCZYŁ I TERAZ KAŻDY PRZEJEŻDŻAJĄCY SAMOCHÓD SPRAWIA ŻE MU SIĘ KABINA BUJA JAK JAN HEWELIUSZ NA BAŁTYKU?

1. JA

#piotszakstyle #odzeradotruckera

Niedawno obiecałem, że pokrótce opiszę jak wyglądały moje pierwsze truckerskie tygodnie. Oto skrót najważniejszych wydarzeń:

- trzy dni po odebraniu prawa jazdy wsiadłem do swojej pierwszej ciężarówki,

- spędziłem w sumie parę tygodni krążąc między Francją a Wielką Brytanią, za każdym razem pochłaniając górę frytek na promie,

- przez ten czas dotarło do mnie, że jestem bardziej rodzinnym i społecznym typem, niż sądziłem,

- co idzie za powyższym --> od trzech tygodni pracuję w innej firmie, jeżdżę po Polsce i jestem w domu conajmniej na weekend.

A tak poza tym, to jest bardzo fajnie. Nie jest lekko, bo 2, 3 razy dziennie trzeba naczepę przygotować do załadunku/rozładunku i zabezpieczyć/odbezpieczyć ładunek, na co w sumie schodzi parę godzin fizycznej roboty dziennie. Do tego rzecz jasna trzeba jechać. A dziennie robię 250-400 kilometrów. Zależy jak się poukłada.

Podoba mi się ta fucha i nie żałuję, że podjąłem się takich, a nie innych działań ;)

A rano mogę oglądać takie piękne wschody słońca...
powazny - KTO STANĄŁ CIĘŻARÓWKA NA 11-GODZINNĄ PAUZĘ TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NUMER 3...

źródło: comment_7kZyqrgkj036LnFjXHjYm1lnUIfyt7Bo.jpg

Pobierz
  • 17