Wpis z mikrobloga

Beem Pokehybryda typu Kamień-Robak. Powstawanie tej hybrydy nie jest do końca poznane przez naukowców. Według Uniwersytetu Pokemon, gdy rój Beedrilli przeniesie swoją kolonię na pustynie, robotnice aby chronić królową przed upałem zbierają się wokół niej w zbitą gromadę która zamienia się w twardą jak skałę skorupę. Ze względu na zablokowanie stawów Beem nie może poruszać swoimi żądłami na odnóżach. Można je spotkać w pobliżu kaktusów z których czerpią wodę.

Dawno nic nie wrzucałem bo byłem na urlopie a jak to w kołchozach bywa, po urlopie za karę #!$%@?ą 5 razy więcej pracy bo "Ty se już odpocząłeś" więc nie było czasu na spokojne rysowanie.
Ma ktoś pomysł gdzie się zahaczyć żeby szlifować warsztat i dostać za to jakąś kasę?

Tag Autorski do obserwowania #pokehybrydy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz
źródło: comment_1654691714H4MmwbnqTBIT4nNyBzQ1XT.jpg
  • 15
robotnice aby chronić królową przed upałem zbierają się wokół niej w zbitą gromadę która zamienia się w twardą jak skałę skorupę


@Randomowy_smieszek: mmm, creepy fakty w opisach Pokemonów, aż się pierwsza generacja przypomina i np Parasect jako zombie grzyba czy Kadabra jako ludzki chłopiec. Choć później też takie kwiatki się trafiały ;D. Fajne to.
wgl nie chcę naciskać ale... gdzie hybryda Laprasa? ;)