Wpis z mikrobloga

@shmatshiage: flary nadal dają cokolwiek. Działają zarówno na broń naprowadzaną na podczerwień (ciepło) dzięki wydzielaniu ciepła jak i na broń naprowadzaną radarowo (paski metalowej folii). Jednak podstawą obrony przed rakietami przeciwnika jest ucieczka, wykonywanie odpowiednich manewrów, tak żeby albo rakieta wytraciła energię kinetyczną bądź też minęła cel przy dużej prędkości. Flary to ułatwiają, bo mogą zmylić rakietę na kilka sekund.

Oczywiście to nie działa zero-jedynkowo jak w grach typu Battlefield.
@KierownikW10: tak tak, teraz żeby przypadkiem nie odpowiedzieć na moje pytanie, to się wykręcasz xD

są mody, które zmieniają wygląd flar. Porządnie zmodowany DCS czasem ciężko odróżnić od rzeczywistośc

To dalej czekam na filmik z DCS, na którym flary są pokazane jak na tym który wrzuciłem.
Niech zgadnę, nie doczekam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hieronim_Berelek: no tak, teraz ty się wykręcasz, bo nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące lasu.

A odnośnie flar popatrz sobie, jak omawiane jest programowanie wyrzutnika flar i jak wyglądają przy różnych ustawieniach.
https://www.youtube.com/watch?v=TkUKvlTixfE

Dodatkowo szukam filmiku, gdzie flary są wyrzucane podczas ostrego skrętu seriami, wtedy widać że zachowują się podobnie jak na tym "nagraniu" dym skręca się i wiruje.
@KierownikW10: bo las rzeczywiście wygląda dziwnie, ale dym na pewno nie jest z DCS za realnie wygląda. W sensie film może mieć efekty specjalne, ale DCS to to nie jest.

Jak już coś się bardziej nie zgadza to opis że:
"Właściwe chłopaki z 16. samodzielnej brygady lotnictwa wojskowego szatkują Rosjan jak kapustę