Wpis z mikrobloga

@mariecziek: dobra lista, choć jak na tak duży cast to i tak było ich stosunkowo mało. To też nie były oczywiste gwiazdy pokroju Brada Pitta, Toma Cruisa. Ekipa od castingu zrobiła wtedy mistrzostwo świata.
  • Odpowiedz
  • 49
@sevenofnine @missioncritical w memie jest napisane że większość obsady byla nieznana. Moze przesada z tym nikomu nieznana, ale większość aktorow byylo malo znana z blockbusterow, a raczej filmów, które były mniej komercyjne. W tamtym czasie rządzili aktorzy tacy jak Bruce Willis, de Niro, Brad Pitt, Denzel Washington, Jim Carrey, Tom Cruise, Depp, Matt Damon czy Mel Gibson. Jak spojrzec na listę aktorów z tamtych czasow podnkatem zarobkow i popularności, to w pierwszej
  • Odpowiedz
@missioncritical: Niektórzy byli na początku swojej kariery jak taki Orlando Bloom.
Nie kojarzę też Liv Tyler z innych produckji niż Hulk, który był nakręcony poźniej.
Karl Urban grał w filmach przed WP, ale z innych ról, to kojarzę go z Kronik Riddicka, który też był nakręcony później.
Podobnie jest z odtwórcą Aragorna czy Boromira czy Sama.

Owszem, część aktorów była znana starszemu pokoleniu i być może rzeczywiście to wygląda, że tu
  • Odpowiedz
@mariecziek: Liv Tyler to akurat była znana z Armagedonu (i teledysków Aerosmith :)) Ale poza nią, ja osobiście nie znałem żadnego z aktorów LoTR :) Orlando Bloom chyba jeszcze, ale w sumie nie wiem i nie chce mi się sprawdzać, ci było wczesniej. LoTR czy Piraci z Karaibów.
  • Odpowiedz
@enforcer:

Czyli we wszystkich innych hitach filmowych jest SEKS, kobiety świecą dupami, bohaterowie załatwiają wszystko w pojedynkę, są na SIŁĘ upchnięci homoseksualiści i czarni, a większość kadry to znani aktorzy ( no w LOTR, to akurat nikt nie był znany wcześniej XD).

No nie sądzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wszystko się zgadza poza przedostatnim zdaniem: znanych aktorów mieli całkiem sporo :)


@sevenofnine: i w sumie też do @missioncritical: nie tak dużo, bo zależy jak na to patrzeć. Hobbici nie byli zbyt znani, Elijah Wood najbardziej, ale wciąż nie najwyższa liga. Orlando Bloom dopiero zaczynał karierę, Viggo Mortensen też większe rolę zaliczył już po WP, John Rhys-Davies chyba najbardziej znany z Shoguna i innych drugoplanowych ról, choć również w bardziej
  • Odpowiedz