Wpis z mikrobloga

@Bubsy3D: Ja nie umiałem wytrzymać 2 godziny w pracy na etacie, zwalniałem się z każdej pracy po paru miesiącach bo mnie kur@ica brała, a na własnej działalności 15 godzin pracy nie było dla mnie problemem.
Oczywiście nie mówię tu o B2B, które w sumie jest uopem.
  • Odpowiedz
@mazaken prawdę mówiąc z tych co tak zaczynali działaność, że nie przemęczać. Kapitulowali gdy wchodził duży ZUS.


@Bubsy3D: Maly vs duzy ZUS to jakies grosze, jak cie ta zmiana wywala na plecy to znaczy ze biznes byl #!$%@?
  • Odpowiedz
@sneznykockodan: Jak jestes na swoim to wiesz ze kazda minuta „ekstra” jest na poczet czegos, Twojego portfela i rozwoju firmy, jak u kogos robisz nadgodziny to w sumie nic z tego nie masz
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: Still ten mnoznik jest do dupy bo te godziny co tracisz nie sa warte tych pieniedzy.
No to ze trzeba sie kogos prosic bo np chcesz isc do lekarza (nie ze chory tylko sie przebadac) to jest uwlaczajace :P
  • Odpowiedz
@loczyn nie mówiąc o załatwieniu czegoś w urzędzie czy nawet nie wiem, pójścia rano na rower czy na silownie. Akurat moja praca w 80 procentach jest zadaniowa więc nie byłoby różnicy czy dostarczę jej efekty o 14 czy 19 tego samego dnia pracując z domu ale nie, trzeba siedzieć w tej budzie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bubsy3D: Ja nie umiałem wytrzymać 2 godziny w pracy na etacie, zwalniałem się z każdej pracy po paru miesiącach bo mnie kur@ica brała, a na własnej działalności 15 godzin pracy nie było dla mnie problemem.

Oczywiście nie mówię tu o B2B, które w sumie jest uopem.

Właśnie u wielu na własnym praca ponadwymiarowa jest normalna. Jednak jest diametralna roznica w motywacji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bubsy3D: jaki stres? xD człowieku o czym ty gadasz b2b to jest zajebista sprawa szkoda, że nie ma płatne za l4 ale to już by było przekoks :D


Mirku złoty przeczytaj 1wszy post zanim coś napiszesz ()
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: Nie wiem, co robisz, ale ogólnie działalność nie jest dla każdego.

Przede wszystkim prowadzenie firmy zakłada kontakt z klientami i ich ogarnianie. Możesz być najlepszym specjalistą w robieniu X i to wcale nie znaczy, że założysz firmę, która odniesie sukces na rynku X.

I w drugą stronę: możesz mieć tylko ogólne pojęcie o produkcji X i prowadzić firmę, która odniesie duży sukces w tej branży, jeśli tylko przekonasz klientów, żeby
  • Odpowiedz
@trq też tak mam , i mam w swoim otoczeniu osoby co mają jdg zarabiają 2x więcej odemnie - tylko że ich życie to ich praca i nawet na urlopie nie potrafią o tym przestać #!$%@?ć i odbierać telefonów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bubsy3D: mam wlasną działalność która przynosi mi 6-7x średnią krajową miesięcznie i pracuje po 8h dziennie 5 dni w tygodniu - wszystko jest kwestią tego jak sobie to poustawiasz, slowbiz jest teraz w modzie


Napiszesz coś więcej czym się zajmujesz i ile zajęło dojście do takich genialnych efektów. Oczywiście bez zdradzania tajemnic zawodowych.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: wybralem dzialalnosc bo chyba chcialem sobie cos udowodnic i moze to dziwne ale jara mnie mysl ze moze cos zostawie potomnym : D sam nie duzo dostalem. ALbo ze jak bedzie jakas kryzysowa sytuacja to bede mogl pomoc tym hajsem. Ale fakt faktem czasem fantazjuje o etacie : D bo stres, brak urlopu (pare razy gdzies wyjechalem, gdzie hotel ma dobre wifi i zasieg i pracowalem z hotelu...) ale hajs
  • Odpowiedz