Wpis z mikrobloga

Ogólnie ładna paranoja. Cały świat podaje w wiadomościach, że ukraincy przegrywają pomimo największych dostaw broni po czasach 2wojny światowej, nawet na ukraińskich mediach nie jest pozytywnie... Ale w Polsce... jako jedyne media świata pokazują nieskazitelnych ukraincow, wszystkie informacje ukazane jednostronnie i całkowicie nie obiektywnie. Ale hej ci sami ludzie, którzy płaczą całymi dniami na propagandę PiS i platformy w mediach, jednocześnie nie dostrzegają nachalnej ciężkiej propagandy pro ukraińskiej i krzyczą na wszystkich że są onucami ja prdl...

#takaprawda #takasytuacja #polska #polityka #bekazpodludzi
  • 8
@lizakoo: siemanko, zielony tylko z nicku. Rok temu usunąłem konto, bo już miałem dość czytania tych wysrywów, ale to co się dzieje teraz... Aż musiałem nowe założyć, bo się patrzeć nie da na to co wypisują tutaj jakieś #60groszyzaonuce i inne gadziny, trzeba z tym walczyć nie ma innej opcji. Bo nas "zakopią" Nie jestem prorosyjski, nie jestem proukraiński, tylko się martwię po prostu co się zaczyna dziać. Jaka hipokryzja się
@kxniec: przestałem interesować się tym co myślą użytkownicy wykopu od około rozpoczęcia strajku kobiet, gdzie banda debili bez mózgu klikała plus, bo były plusy. Od tamtej pory wszystko jest na tym portalu tak przykre, że głowa mała. Nawet jakiś idiota mi zaśmiecał tag gryplanszowe swoimi debilizmami.