Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: Pani Prezydent, jakie stanowisko ma Łódź i Pani, do otworzenia w naszym mieście kawiarni Starbucks? W Poznaniu, mniejszym o 150.000 mieszkańców, jest ich aż 4. Nie lubię osobiście tego typu miejsc, a ta kawiarnia to trochę jak McDonald's wśród restauracji, ale trochę to urąga naszemu miastu. Otwarcie takiego miejsca z pewnością ucieszy chociażby kilka osób i może zmieni chociaż w 0.0001% zdanie o naszym mieście. Może osobiście zaprosiłaby Pani ich do nas? #lodz #starbucks
  • 7
@czlapka: Wiem, że temat jest śmieszny i banalny, ale trzeba się łapać KAŻDEJ możliwej promocji naszego miasta i każdego sposobu rozwoju. Wiem, że McDonaldy to shit, ale wyobrażasz sobie, by w Łodzi nie było ani jednego? ;P
@czlapka: To nie jest budka Phong Srong Dong z chińskim żarciem, by takie coś było wstydem. Nie zaszkodzi zaprosić reprezentantów tej firmy, by przyjechali (być może jeszcze raz), obejrzeli nową Piotrkowską, czy Manu i przekazali górze, że jest popyt na takie coś, nie zważając na to, że popyt ten to gimbusy, którym zależy na lansie ;P Równie dobrze mógłbym się przyczepić, że księża święcą autobusy, zamiast służyć biednym, albo że ww.
@piksel169: @hannazdanowska: No może i tak, chociaż pozytywna otoczka jest troszkę dyskusyjną sprawą ;) To ja jeszcze trochę "prywaty". Pojawiają się plotki, że finanse na stadion Widzewa mogą się zwiększyć poprzez odzyskanie podatku VAT, lub przesunięcie części środków z kwoty na infrastrukturę drogową. A czy możliwe jest jedno i drugie naraz?