Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z tym #logikarozowychpaskow ? Od 4 lat jestem z dziewczyną, dogadujemy się bardzo, mamy wspólne zainteresowania, lubimy spędzać ze sobą czas, bardzo rzadko się kłócimy, ogólnie znajomi postrzegają nas jako świetnie dobrana para i ja też tak czuję, że to ta jedyna. Ale to mój pierwszy tak długi związek i stąd pytanie, czy one generalnie tak mają? Często na spotkaniach ze znajomymi widać, że moja ukochana czasami słabo ogarnia. Jak gramy w nową grę planszową, to dosłownie wszyscy łapią już zasady, a ona nie bardzo, tak było ostatnio przy grze w Cytadelę, pojawia się jakiś temat związany z wiedzą ogólną i ona jedyna nie wie o co chodzi np kim był Jaruzelski, pojawia się bardziej angażujący temat wymagający dyskusji, jej to nie interesuje, bo nie wie o co chodzi, często zadaje dużo pytań o mam wrażenie podstawowe rzeczy i rzuca nimi zamiast najpierw pomyśleć albo poczekać na odpowiedź, co widać zwłaszcza podczas oglądania filmów lub gdy jesteśmy w nowym miejscu, nie obędzie się bez pytań w stylu 'a co to za góra?' i wskazuje jakąś randomową, 'a co to za gałąź na środku jeziora?' itd. Z czasem zrozumiałem, że pojawia się u niej myśl, jakaś ciekawość i trzeba po prostu zadać pytanie, bez większego zastanowienia się, coś jak z dziećmi. Nie miałem z tym problemu, ale zacząłem się nad tym zastanawiać, czy generalnie one tak mają, czy moja ukochana jest taka wyjątkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629f12ac2e01b5bb2e5bebcd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

Niestety, mam tak samo co ona i mojemu niebieskiemu to strasznie przeszkadza, więc wolę się nie odzywać.

Znaczy zasady gry łapię bez problemu xD sęk w tym że on często opowiada o samochodach, jakichś częściach, no nie bardzo bez obrazka umiem sobie wyobrazić co mówi i on się frustruje.

Też zadaję pytania itp

Ale myślę, że to jest cechą jednostek mimo wszystko. Coś jak osoba, która była zamknięta przez nadopiekuńczą
Nie miałem z tym problemu, ale zacząłem się nad tym zastanawiać, czy generalnie one tak mają, czy moja ukochana jest taka wyjątkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Ona jest wyjątkowa.
I nie wiem, czy jest głupia, że z Tobą jest już 4 lata, czy jest głupia i jest z Tobą 34 lata.

Pamiętaj, że dzieci dziedziczą IQ po matce.