Wpis z mikrobloga

@angela09: mBank nie ma się czym wyróżnić więc wyróżniać się niczym czy może takimi szczegółami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie kombinuj po co otwierasz 3 karty! Nikt nigdy nie otworzył dwóch karty mbanku ale trzy to już skrajna awangarda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@angela09: pewno dlatego w mbanku było najwięcej afer z wyciekami haseł xD
Jak user ma wiedzieć, czy to na co wchodzi to strona banku, czy kolejny posklejany na szybko wał, skoro sam bank #!$%@? i zmienia szatę 300 razy w roku xD
  • Odpowiedz
@angela09: MBank to najlepszy bank jaki funkcjonuje w Polsce, oni zawsze mi dawali robić się w #!$%@? i za to ich szanuję, ale to nie znaczy, że jest to dobre dla innych klientów, wręcz przeciwnie.
z fartem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@angela09: weź sobie podmień ścieżkę do nowego logo w 1000templatach, wiesz ile to roboty? To trzeba na spokojnie, akurat po wakacjach zaczną się praktyki to to ogarną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Ranger: i każdy robi inny zespół, brak komunikacji między nimi, brak osób które zainteresowałyby się produktem całościowo, skąd to znam xD Wisienka ja torcie to niepełne zespoły, ktoś sobie poradzi bez grafika, ktoś bez UXa, a tu na frontendowcu przytniemy bo mamy fullstacka :D
  • Odpowiedz
@angela09: pewno dlatego w mbanku było najwięcej afer z wyciekami haseł xD

@tellet jak jesteś zalogowany do systemu to nie możesz pracować na dwóch zakładkach bo z jednej wylogowuje.

I nie wiem co różne ikony na zwykłej stronie www mają do wycieku haseł w systemie
  • Odpowiedz