Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MagicznyKarolek: najwyżej chlanie mogę zaproponować, chociaż ja się boję z tego korzystać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Mnie jak złapała melancholia tak od 5 lat nic mi się nie chce. Najtańsze są chyba piesze wędrówki z plecakiem, po jakiś górkach i pagórkach, do tego jeżdżenie koleją za pomocą tanich biletów. Kiedyś mnie to
  • Odpowiedz
@MagicznyKarolek: ja się ostatnio wkęciłam w układanie puzzli XD tak randomowo z niebieskim kupiliśmy jakieś 2000 elementów w kauflandzie i przez tydzień wieczorami układaliśmy, było fajnie, ja sobie kupiłam kolejne do ułożenia, niebieski już odpuścił, więc na pewno nie jest to dla każdego, ale działa super odprężająco
  • Odpowiedz
  • 0
@nomad609 musiałbym spróbować, ale nie wiem czy to dla mnie. Ostatnio ogryam Heroes V, ale mózg mi już pęka od patrzenia w monitor. Cały czas siedzę przy elektronice: komputer, telefon, etc. Jebla idzie dostać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MagicznyKarolek: aha i moja ostatnia pasja od znajomych to gry planszowe. Jest ich sporo, można je tanio kupic i grać ze znajomymi lub we dwoje. Ich tematyka i trudność jest dowolna. Szczerze jeszcze to mogę polecić.
  • Odpowiedz
@rogaty_weles: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby tak, niby mogę polecić parę gier do 100 zł, niby mogę powiedzieć, że gry słabo tracą na wartości i da się je sprzedać praktycznie bezstratnie albo z różnicą o wartości biletów do kina dla dwóch osób, a wieczorów taka gra wypełni dużo więcej. Za to z drugiej strony... to to nie jest hobby, które da się zakończyć na grach do 100
  • Odpowiedz