Wpis z mikrobloga

no #!$%@? nie da się żyć(,) teraz najgorzej u mnie, bo czerwiec #!$%@? wie co w sumie pyli ale tak mnie to dobija, że nie dam rady normalnie funkcjonować. niby clatra i avamys a ni #!$%@? nie pomaga()
#alergia
  • 17
@soli122a: Trawa teraz strasznie pyli. Avamys zawiera sam steryd, zamist niego możesz użyć Dymisty która ma dodatkowo anryhistamikiem w składzie.
Na oczy polecam opatanol.

Na alergie ogólnie -odczulanie ;)
Co do odczulania panowie - teraz mówię ze swojego doświadczenia - odczulałem się 3 lata, zawsze gdzieś od marca/lutego do maja/czerwca (nie pamiętam dokładnie, było to 7 lat temu), najpierw zastrzyki co tydzień później co dwa. Po 3 latach odpuściliśmy z rodzicami (głównie oni, tak naprawdę nie ode mnie to zależało) bo efekt był zerowy, dosłownie nie było żadnej poprawy i tak się teraz męczę co rok ¯_(ツ)_/¯
@mlodyernest: co do mnie, od dzieciaka miałem alergie i to taką, że zdarzyło się płakać przez nią za małolata, nie dało rady wytrzymać i to nie, że jakieś problemy z oddychaniem tylko swędzenie, łzawienie oczu, i te pieprzone kichanie - dlatego zdecydowałem się ze starszymi odczulać
@soli122a: ja nie wiem czy w ogóle bym się odczulał, to musi trwać 3-5 lat, muszę iść po zastrzyki (bo nie będzie mnie pewnie stać na inne sposoby odczulania) regularnie a niestety mam plany pracować za granicą za rok lub dwa w okresie wakacyjnym i co wtedy zrobić, czy od nowa to wszystko trzeba robić czy #!$%@?.