Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym Diablo Immortal bo mnie chyba coś ominęło xD

W moim otoczeniu jest wręcz nagonka, że wstyd grać. Już chyba z cztery osoby napisały na dwóch różnych grupach (jedna zagraniczna, druga polska) post w stylu "ktoś gra/grał?" i za każdym razem ta sama historia - "PORYŁO CIĘ, LEPIEJ ZAGRAJ W X". Co ciekawsze, chyba działa bo dwie osoby zaczęły marnować czas na #rocketleague

Wiadomo, że Blizzard to kupa gówna dzisiaj i najlepiej będzie, jeśli to Diablo Immortal razem z Blizzardem zdechnie jak najszybciej. Muszę jednak przyznać, że takiego aktywnego jechania po grze nie widziałem nigdy.

#diabloimmortal #gry
  • 31
@Doomerovsky: no spoko, fajnie, że ci się gra podoba, ale to ciągle jest gówniane p2w - tj. masz sufit nazwany "gracze, którzy będą płacili regularnie" i go nie przebijesz.

Natomiast ja nie o tym - bo Blizzard i tak mam na cenzurowanym i nie zamierzam dotykać tego kijem. Pytam, co się stało, że tylu ludzi wręcz nienawidzi tej gry?
EDIT: tak po przejrzeniu to cała akcja sprowadza się do tego, że wszyscy się spodziewali czegoś minimum 8/10, a dostali 5/10 + P2W w pakiecie. Do tego gra ma problemy techniczne więc elo.

Temat do zamknięcia.
@angor86: Nie wiem, ale widownia wybuczała ich po ogłoszeniu na wystąpieniu, że to mobilka. Zrobili nadzieje, a później nasrali fanom do mordy i jeszcze się uśmiechali i czekali na brawa.
@angor86 pewnie dlatego, że to jedno z najbardziej nachalnych i bezwstydnych p2w i gacha ostatnich lat, w dodatku od firmy, która dawno temu była jednak szanowana. ta gra nawet nie udaje: wprost traktuje ludzi jak idiotów do dojenia kasy. na osobach grających w azjatyckie MMO czy gry mobile pewnie nie robi to wrażenia, ale tutaj mamy Blizzarda, który swego czasu miał trochę inny target xD
masz sufit nazwany "gracze, którzy będą płacili regularnie" i go nie przebijesz.


@angor86: Widać że nie wiesz na czym polega płatność w grze, samo wydanie kasy to 20%, 20% to wiedza o sprzęcie i odpowiednich klejnotach a pozostałe 60% gildia. To że ktoś przyjdzie i zacznie szastać portfelem bez gildii i odpowiedniego czasu na granie nic nie da. Po prostu się popłacze jak inni tutaj i będzie chciał zrobić zwrot i
@angor86 pomijając kontrowersje wokół blizzarda (a raczej jego truchła) to ta "gra" jest takim festiwalem agresywnej monetyzacji że nie granie w nią jest nie tylko przyjemnością, ale wręcz obowiązkiem, o ile oczywiście leży ci na sercu jakiekolwiek dobro rynku gier - a jeśli masz #!$%@? to po prostu grasz w co chcesz, po co wtedy na jakiekolwiek opinie spoglądać?
@Doomerovsky:

Widać że nie wiesz na czym polega płatność w grze, samo wydanie kasy to 20%, 20% to wiedza o sprzęcie i odpowiednich klejnotach a pozostałe 60% gildia.


To jest wręcz podręcznikowa definicja P2W. Jeśli masz dwóch jednakowych graczy, z których jeden płacąc ma przewagę nad drugim to jest to P2W.
Jeśli piszesz, że kasa to tylko 20%, natomiast reszta to 80% - to grając przeciw równie ogarniętemu graczowi jesteś w
@angor86: Tylko że tak 99% nie dojdzie do tego poziomu, bo to się będzie rozgrywało na hard poziomach. Większość graczy do tego czasu się znudzi grą, lub dojdzie góra do piekła III. Bycie w topce to nie wydawanie kasy, a granie na drugi etap dziennie po 8H minimum (Gdzie masz zaplanowane wszystko i o odpowiednich godzinach robisz odpowiednią rzecz) i ten czas jest dużo cenniejszy od kasy. Nawet jeśli znajdzie się
@213qwerty213:

boty w gierce z autonawigacją bo coś mi się zdaje że mają w to #!$%@? całkowicie.


Widać że nie grałeś.

8h farmienia dziennie to też niezły cope


Wykonywania różnych aktywności które nie są tylko farmą, farmę przez 8h robisz w diablo 2/3

Wogóle granie żeby wyfarmić odpowiednie itemy bo jeden stat jest troche gorszy od drugiego XD


Tak od zawsze się grało w diablo czy inne gry polegające na lootcie
@Doomerovsky:

Bycie w topce to nie wydawanie kasy, a granie na drugi etap dziennie po 8H minimum (Gdzie masz zaplanowane wszystko i o odpowiednich godzinach robisz odpowiednią rzecz) i ten czas jest dużo cenniejszy od kasy.


Jeszcze raz - jeśli kasa się liczy w 20% to gra jest P2W i tyle. Mając dwóch graczy, którzy będą na tym samym poziomie umiejętności, i którzy zaczną od zera - kto pierwszy wejdzie do