Wpis z mikrobloga

Bielik owszem, ale Karsibór pójdzie chyba na żyletki


@T3sla: Zostaną mimo wszystko tylko chyba okrojona załoga będzie etc.
Btw 840km? Jakieś rzeszowy? Lubelskie? coś tam?

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szokatnica: Tilburg, Holandia xD
Mam chyba bliżej, niż ludzie z Lubelszczyzny i Podkarpackiego

Wcześniej przez dwa lata wjeżdżałem z miejsca na prom. Myślałem, że to norma ¯\_(ツ)_/¯
Wcześniej przez dwa lata wjeżdżałem z miejsca na prom. Myślałem, że to norma ¯_(ツ)_/¯


@T3sla: Akurat wtedy był fart - chociaż zależy od czasu w ciągu dnia i okresu w ciągu roku :)
Czemu tak, że akurat Świnoujście na urlop? :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szokatnica: mieliśmy wolny poniedziałek (Zielone Świątki), więc dobrałem sobie piątek i wtorek wolny.
Docelowo to były Międzyzdroje, chcieliśmy jechać do polskiej miejscowości, która będzie w możliwie bliskiej odległości z NL.
Ale Świnoujście odwiedzamy za każdym razem, gdy jestem w Międzyzdrojach. W poprzednim roku zaliczyłem podziemne miasto, w tym roku fort Gerharda, niestety na forty po zachodnim brzegu nie starczyło czasu. Za rok znów spróbuję przyjechać
@T3sla: Po podziemnym mieście, forty mogą już nie zrobić takiego wrażenia bo ono jest naprwawdę genialne i to taka mocno bliska nam historia. Mimo wszystko polecam, warto to wszystko zobaczyć. Jeszcze wejście na latarnię macie i na wieżę przy ul. Paderewskiego trochę tych miejsc do zwiedzania jest jak nie byliście :) Przez wiele lat Międzyzdroje przyciągały ludzi tym, że tam się sporo dzieje i jest gdzie pójść. Przez ostatnie 15 lat
@T3sla: uwaga protip - Jedz przez Niemcy następnym razem. Jedziesz doslownie 30-40 minut dłużej ale jedziesz a nie stoisz jak widły w gnoju 4 godziny pod promem.
Mówię to jako były lokals, który od czasu do czasu odwiedza rodziców. Nigdy nie jeżdżę na prom, bo to strata czasu.

A w przyszłym roku ma już być tunel ;)

@kwahu666_ponownie: promy zostaną bo jak inaczej piesi mieliby się przeprawiac ;) tunel ma