Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś co kupić na początek przygody z beznikotynowym vapowaniem? Jestem kompletnie zielony w temacie i w ofertach sklepów specjalistycznych się gubię - wybór urządzeń, rodzajów urządzeń i samych płynów o enigmatycznych nazwach z którymi nie wiadomo co robić jest przytłaczający. Chodzi o zwykłe puszczanie dymka, żeby móc sobie wychodzić ze znajomymi "na fajkę" na imprezach, ale nie truć się nikotyną i nie śmierdzieć papierosami, a zamiast tego ładnie pachnieć shishą. Lubię shishę i gdyby dym był możliwie gęsty byłoby super. Chciałbym coś niejednorazowego, kompaktowego, bez wydawania milionów monet. #vape #vapenation #epapierosy #epapieros #shisha
  • 25
Dzięki wszystkim za rady, ruszyłem dupę do sklepu, pogadałem ze sprzedawcą i kupiłem vinci 2. Razem z 50 ml liquidu zmieściłem się w 2 stówach. Jest zarówno opcja pobawienia się w sziszę z mocniejszą grzałką (to co się na niej produkuje w zupełności mi wystarcza), jak i puszczania mniejszej ilości dymu na słabszej i to mi się podoba. Obstawiam słabsze na co dzień, mocniejsze od święta dla efektu sziszy. Póki co jestem
Rozumiem, że interesuje Cię rozpoczęcie przygody z beznikotynowym vapowaniem i poszukujesz odpowiedniego urządzenia, które umożliwi Ci puszczenie dymka bez trucia się nikotyną oraz nieprzyjemnego zapachu papierosów. Jeśli chodzi o wybór e-papierosa dla początkującego, z pewnością mogę polecić model Armoa King.

Armoa King to kompaktowy e-papieros, który jest odpowiedni dla osób, które preferują beznikotynowe waporyzowanie. Urządzenie jest proste w obsłudze, co jest ważne dla początkujących użytkowników. Możesz się spodziewać, że Armoa King zapewni