Wpis z mikrobloga

@Pozytywny_gosc:
Ja #!$%@? należy co się dużo plusów, od dawna nikt tak mądrze i rzeczowo nie opisał tego zagadnienia.
Od siebie zupełnie niepotrzebnie dodam że organizm broni się po prostu od jakiś właśnie 20-15% w dół przed dalszym chudnięciem na maksa, to nie jest zdrowy stan i absolutnie nie jest to naturalne dla większości ludzi
Sam miałem kłopoty z koncentracją, wachanie nastrojów, uczucie zimna, bliscy zauważyli ze bylem jakiś osowialy przez brak tych drobnych nieświadomych mikro ruchów
Jest super mega trudno zejść do poziomu 6pak, i dużo łatwiej jest schudnąć im bardziej ktoś jest zapuszczony i dojść do poziomu normalnego niż z normalnego do poziomu
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? należy co się dużo plusów, od dawna nikt tak mądrze i rzeczowo nie opisał tego zagadnienia.

Od siebie zupełnie niepotrzebnie dodam że organizm broni się po prostu od jakiś właśnie 20-15% w dół przed dalszym chudnięciem na maksa, to nie jest zdrowy stan i absolutnie nie jest to naturalne dla większości ludzi

Sam miałem kłopoty z koncentracją, wachanie nastrojów, uczucie zimna, bliscy zauważyli ze bylem jakiś osowialy przez brak tych drobnych nieświadomych mikro ruchów

Jest super mega trudno zejść do poziomu 6pak, i dużo łatwiej jest schudnąć im bardziej ktoś jest zapuszczony i dojść do poziomu normalnego niż z normalnego do poziomu 6paka


@last_of_us: to zależy od organizmu, ten subOP który się ze mną kłócił widocznie ma super genetykę do chudnięcia i trzymania tak niskiej wagi - gratulacje dla niego, ale 90% społeczeństwa nie będzie mieć możliwości takiego łatwego bycia w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@last_of_us: zgadzam się, ale skoro się da to się da, jednym łatwiej drugim trudniej, ale jaki jest sens wrzucania takich sylwetek i smieszkowania sugerującego, że tak się nie da, lub że to niebotycznie trudne? Część osób temu nieironicznie przyklaskuje ( _)
  • Odpowiedz
@twardykogut27:
Autor posta troluje, ale kilka osób w tym ja pisze poważnie.
Smieszki są raczej z kobiet kt zazwyczaj widząc takich typow mówią że oho chyba robi kilka pompek czasem.
Czuć na wykopie żal dla tego że kobieta żeby wyglądać dobrze wystarczy że nie żre jak świnia, wacet musi włożyć sporo wysiłku w wygląd żeby było dobrze.
Z drugiej strony jeśli idzie o ćwiczenie to na wykopie z kolei panuje
lastofus - @twardykogut27: 
Autor posta troluje, ale kilka osób w tym ja pisze poważ...

źródło: comment_1654669245qnQQazYQPfPYrglWaTiHkc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz