Wpis z mikrobloga

  • 0
@Lesku10 To mogłaby napisać, a nie tak autorytatywnie stwierdzać, bez podawania przykładu. Poza tym, opinienw internecie to ja sobie mogę znaleźć. A ja pytałem o wasze odczucia, jeśli takie są, czyli coś dodatkowego.
  • Odpowiedz
@qqqeeeddd: typ nakładek nie ma znaczenia. Ważne, żeby być pod opieką dobrego ortodonty i mieć umowę z nim, która ci odpowiada. W innym wypadku można leczyć się bez końca, efekty mogą być niezadawalące albo można opróżniać portfel bez końca. Co z tego, że kupisz tanie nakładki jak np. po leczeniu się okaże, że jednak porzebujesz znacznie więcej nakładek albo lekarz nie wykonał albo źle wykonał stripping i zęby się nie przesunęły
  • Odpowiedz
Idziesz na niezobowiązujący skan, potem wysyłają Ci model twojego nowego uśmiechu. Jeśli się decydujesz to za kilka tygodni przysyłają Ci nakładki i nosisz codziennie, teoretycznie przynajmniej 22h na dobę. Ja z czasem zacząłem robić dłuższe przerwy na przykład po tygodniu noszenia danej nakładki. U mnie po pierwszej partii nakładek nie do końca wszystko się wyprostowało, ale bez problemu zrobiłem rescan i za darmo przysłali mi kolejne kilka nakładek do dokończenia procesu. Teraz
  • Odpowiedz
@takijeden123:
hejka,
U mnie oszacowali koszt 8500zł, 9 wkładek do zmiany co 2 tygodnie, w sumie 5 miesięcy noszenia.
Dodatkowy koszt za retainer: 1500 na górną lub dolną szczękę, lub 2000zł na obie na raz. Sugerują je dokupić i nosić przez 15lat po zakończeniu noszenia wkładek. Zdecydowałem się na obie na raz, czyli koszt całkowity wyniósł 8500+2000=10500zł. Zdecydowałem się na 24 raty (brak dodatkowych kosztów za raty). Można spłacić je wcześniej,
  • Odpowiedz
@qqqeeeddd: jeśli nadal się zastanawiasz to Dr smile jest dobrym rozwiązaniem, mi za 8 nakładek skasowali 7700 z rabatem. W tym tygodniu kończę leczenie i jestem bardzo zadowolony. Co prawda wady jakiejś dużej nie miałem ale uśmiech wygląda lepiej :)
  • Odpowiedz
Ja również polecam, nie miałem z DrSmile żadnych problemów. Jak ktoś chce to zostawiam kod rabatowy na -500zł - NAQP1BD8

Chętnie tez odpowiem na pytania.
  • Odpowiedz
1200 zł rabatu na leczenie nakładkami prostującymi i zestaw do wybielania zębów o wartości 900 zł gratis

Kod rabatowy: 4K4XPCTX

Umów wizytę i przyjdź na nią do 10 grudnia. Podaj kod podczas wizyty. Może skorzystać kilka osób.
  • Odpowiedz
Czesc,

Jestem po 4 miesiacu, zostaly jeszcze 3 miesiace leczenia.
Do tej pory na ++. Od poczatku - umowienie wizyty, striping, kontrola leczenia sa OK.
Efekty widac wyraznie i licze na dobry koncowy efekt.
Co do codziennego stosowania: picie herbaty, jedzenie przekasek etc, wiaze sie z ukrywaniem w toalecie, sciaganie, mycie aparatu i zebow. Jest to troche uciazliwe, aczkolwiek da sie zyc.

Dla zainteresowanych i zdecydowanych udostepniam kod, ktory daje Wam znizke
  • Odpowiedz