Wpis z mikrobloga

to nie był pejoratywny kontekst, to po prostu fakt, że u zwierząt całym procesem kopulacji sterują w 100% hormony itp., a my jako ludzie powinniśmy być ponad tym, ale jednak większości się to nie udaje


@Wlasciciel_prawakow: to jest pejoratywny kontekst. Masz alergie na przyznawanie racji? Sama to wyjaśniłaś że człowiek jest ponad i co powinien. Ja #!$%@? jak z babą... A jak nie masz chcicy to masz dwa wyjścia. Leczyć się
jedną z rzeczy, które niezmiennie powodują u mnie kiśnięcie w środku jest to jak ludzie mają "wpadki" xD


@Wlasciciel_prawakow: też mnie to fascynuje, tym bardziej, że w pracy mam aż trzy koleżanki, które pozachodziły w nieplanowane ciąże w wieku trochę przed lub po 40. Trochę przypałowo zapytać, jak do tego doszło xD
Jeszcze mogłabym zrozumieć "wpadkę" u nastolatków, ale wykształcone, ogarnięte kobiety i ich mężowie powinni mieć więcej oleju w głowach.
eh szczeniaku czemu miałbym Ci przyznać rację xd jak już to negatywnie odniosłem się o ludziach, a nie o zwierzętach dlatego dalej nie rozumiem gdzie "mam coś do zwierząt", ale ok xd


@Wlasciciel_prawakow: nie jestem twoim starym więc nie muszę bezwiednie ci przytakiwać. Mylisz się. Jesteś nielogiczna. Kręcisz. W jednym zdaniu sobie zaprzeczasz. Śmieszne że jeszcze mi odpisujesz. Współczuję ludziom w okół ciebie xD
@WhiskyRomeo: ale się zesrałeś misiu xD wiesz dobrze, że sam się zaorałeś i patrząc na to, że mimo iż stosuję w komentarzach formę męską którą ignorujesz to jest duże prawdopodobieństwo, że powodem twojego incydentu kałowego jest kolor paska jaki mam ustawiony xD nie musisz mi bezwiednie przytakiwać, bo nie mówię niczego co by tego wymagało, a "rozmowa" jest na temat tego, że nie zrozumiałeś posta ( ͡° ͜ʖ ͡