Wpis z mikrobloga

@DupaJasia_: skoro łaskawie mnie usunęłaś i zablokowałas możliwość dodawania komentarzy do swojego wpisu o rejestrze ciąż, to ponowię swój wpis bezpośrednio, co jest dziwnego w rejestrze ciąż, skoro istnieje w Polsce juz od lat '50-tych, podobnie jak i we wszystkich państwach Unii Europejskiej, to podstawowe narzędzie medyczne do monitowania stanu zdrowia populacji i planowania wydatków oraz opieki ze strony organów ubezpieczających (w Polsce obecnie NFZ). Istniał od zawsze w wersji papierowej, potem próbowano bawić się w karty dziurkowane, teraz ma być wersja elektroniczna.
rozumiem, że walisz to ze względów propagandowych, czy tez po prostu ze zwykłej złośliwości chcesz się do czegoś przychrzanić
Czy tez usuwając mój wpis potwierdzasz swoja absolutną niewiedze i fakt, że nie ważne dla ciebie sa fakty byleby się przywalić do czegokolwiek sprzecznego z twoja ideologią ...
  • 5
  • Odpowiedz
@analnedoznaniachomikasyfilityka: Jesteś ignorantem, jeśli podczas rządów pisu zadajesz takie durne pytanie xd

Takie informacje to potencjalna baza danych dla Ziobrystów do ścigania kobiet za terminację ciąży zagranicą. Dziwisz, że się ludzie boją z katolskimi #!$%@? w rządzie?

Udawanie, że chodzi o coś innego to zła wola rozmówcy. Z czymś takim to nikomu się gadać nie chce, bo i po co.
  • Odpowiedz
@analnedoznaniachomikasyfilityka tak jak wspomniał kolega wyżej, nie chce mi się gadać, ale skoro już tak się zesrałeś to ci nawet odpowiem xD owszem, w papierowej istniało, teraz będzie w elektronicznej, tak jak w krajach zachodnich xD tylko szkoda, że Polska to nie jest zachodni (ani normalny) kraj i taki scentralizowany rejestr prędzej czy później zostanie wykorzystany do złych celów xD tylko czekam na kolejne ustawy nakazujące lekarzom zgłaszać przypadki gdzie ciąża
  • Odpowiedz
Jesteś ignorantem, jeśli podczas rządów pisu zadajesz takie durne pytanie xd

Takie informacje to potencjalna baza danych dla Ziobrystów do ścigania kobiet za terminację ciąży zagranicą. Dziwisz, że się ludzie boją z katolskimi #!$%@? w rządzie?

Udawanie, że chodzi o coś innego to zła wola rozmówcy. Z czymś takim to nikomu się gadać nie chce, bo i po co.


@Zoodiak: wybacz ale to ty wykazujesz skrajnie złą wolę pisząc takie
  • Odpowiedz
tak jak wspomniał kolega wyżej, nie chce mi się gadać, ale skoro już tak się zesrałeś to ci nawet odpowiem xD owszem, w papierowej istniało, teraz będzie w elektronicznej, tak jak w krajach zachodnich xD tylko szkoda, że Polska to nie jest zachodni (ani normalny) kraj i taki scentralizowany rejestr prędzej czy później zostanie wykorzystany do złych celów xD tylko czekam na kolejne ustawy nakazujące lekarzom zgłaszać przypadki gdzie ciąża magicznie znika.
  • Odpowiedz
wybacz ale to ty wykazujesz skrajnie złą wolę


@analnedoznaniachomikasyfilityka: Nie można wykazywać "złej woli" w czymś takim jak nieufanie władzy pokazującej na każdym kroku, że za nic ma wolności obywatelskie i prawa człowieka.

To tak jakby mówić, że tyranizowani wykazują złą wolę próbując walczyć z tyranem. Nie ma czegoś
  • Odpowiedz