Wpis z mikrobloga

@Radiativ no i #!$%@? oba #!$%@? wały przejdą bo zamiast wywieźć rząd na taczkach w #!$%@? to Polacy będą się kłócić co ważniejsze

Ale się #!$%@?łem. Idę gotować bigos
  • Odpowiedz
@marcooo80: mnie #!$%@? jedno i drugie. Jak większość #!$%@? bo są #!$%@? na PiS i widzą co robi PIS.

Jak dla mnie to się sumuje a nie magicznie przestaje istnieć.
  • Odpowiedz
@Radiativ: nikt nie będzie miał problemu żeby protestować przeciwko jednemu i drugiemu jednocześnie.

Jednoczesny protest w kilku miejscach w warszawie i będą musieli zwozić milicję z całej galaktyki żeby to ogarnąć- zwyczajnie nie są w stanie.
  • Odpowiedz
@dqdq1: dla ciebie sumuje, ale masa kretynów co poszłaby na protest przeciwko podwyżkom cen paliwa nie pójdzie, bo w TVP powiedzą, że to protest dotyczący aborcji
  • Odpowiedz
@milo77: ludzie ogladający tvp to dziady które nigdy nie pójdą na żaden protest. Im sie wmówi że to marsz poparcia putina i będą sie lizać po częściach intymnych w klubie seniora.

#!$%@? na nich.
  • Odpowiedz
dla ciebie sumuje, ale masa kretynów co poszłaby na protest przeciwko podwyżkom cen paliwa nie pójdzie, bo w TVP powiedzą, że to protest dotyczący aborcji


@milo77: to ma dwie strony. W TVP powiedzą, że to protest lewaków LGBT co chcą zabijać dzieci do 18 rż., a na proteście powiedzą, że przy okazji walki o aborcje walczą o darmową antykoncepcje i higienę intymną - też mi się odechce.
  • Odpowiedz
I ludzie zaczną kwiczeć o aborcje ale o paliwo za 10 zeta nikt nie wspomni. Jedna i druga strona to debile…


@Radiativ: debilem jest ten co wyzywa protestujących od debili, a sam nic nie robi
  • Odpowiedz