Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Naprawiony gruzin, nastepne 650 zł pykło.
Tarcze + klocki przód, przegub wału skrzyni biegow (chyba cos takiego, przemielone bylo). Awaria tarczy wynikala z tego ze w zime ponioslo mnie po lodzie na kraweznik na skreconych kolach, awaria skrzyni podobno jest wynikiem tuningu - skrzynia nie jest dostosowana do wiekszej mocy. Z drugiej strony skrzynia ma 480kkm - a zrobilem tylko wbierak i zmienilem olej.
Jezdzi, nadal pali 4,5l/100km.
#motoryzacja #zalesie
Pobierz cybulion - Naprawiony gruzin, nastepne 650 zł pykło.
Tarcze + klocki przód, przegub w...
źródło: comment_16544968605eoR071cYSmc2YFCeefjNu.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrocheSmieszne: jakby byla z GTI to moze by bylo spoko. Ale to tylko ulep oparty na 1.4TDI z chipem, mapą i #!$%@? wie czym. Jak go bralem to dostalem wykresy z hamowni mowiace iz ma ~100 koni, dynamiczny jest, ale czasem szkoda mi go juz pałować
Tarcze + klocki przód, przegub wału skrzyni biegow

650 zł

@cybulion: Części z robocizną za tyle? Bo raczej sam nie robisz skoro mylisz przegub z jakimś wał(kiem) w skrzyni biegów.

Gdzie tak tanio?

Zdecydowanie mylisz fakty na temat tego co było uszkodzone. W tych pieniądzach nie było żadnej naprawy awarii skrzyni biegów, bo za sam jej demontaż i montaż najtańszy janusz-kowal w swojej stodole woła min. 300 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Login_login: robi mi mechanik, widzialem skrzynie wyjeta bo wpadlem podrzucic tarcze i klocki. 650 z robocizna, tarcze akurat pasuja z 6n do 6n2. Ciekawostka jest to ze mam tarcze tez na tylnej osi xD.
@SpalaczBenzyny: jechalem w tamtym roku trase Nachod(Czechy) -> Olsztyn(warminskomazurksie) srednie spalanie mi wyszlo 4,2. Do pracy mam 25km i srednio w mieszanej jezdzie nie przekracza 5l. Chyba ze odpala sie #!$%@? mode i miele gumy na