Wpis z mikrobloga

Pokojowe protesty na placu Tiananmen pochłonęły życie 2600 studentów i zwykłych ludzi.

Nie przeszkadza to mirkowi @LuckyStrike w twierdzeniu, że

Protesty na placu Tiananmen były zamieszaniem politycznym, które rząd musiał stłumić, co było właściwą decyzją.


w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/65993635/nadeszla-wiekopomna-chwila-z-okazji-premiery-mojeg/

nie wiem jak wy, ale ja to zgłaszam jako propagowanie nienawiści i przemocy

#chiny #thebestofmirko #platynadlaluckystrike #bekazpodludzi
e.....u - Pokojowe protesty na placu Tiananmen pochłonęły życie 2600 studentów i zwyk...

źródło: comment_1654494550tgwKeqDag0dyc4MqApxuWt.jpg

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
Ale wolność słowa to pewnie popierasz, co nie? xD


@Emes91: znasz pojęcie "wolności słowa". Wiesz o co w ogóle w nim chodzi? Czy mam ci wytłumaczyć? Bo zdajesz się nie rozumieć.

Gościu łamie regulamin serwisu przynajmniej w dwóch punktach. Ja wyrażam swoją opinię i oburzenie.

Psst, mam dla ciebie protip


@Emes91: Praktycznie nie wrzucam ludzi na czarno i nie kasuję komentarzy pod moimi wpisami. Taką mam zasadę.

Bawi mnie ta
  • Odpowiedz
znasz pojęcie "wolności słowa". Wiesz o co w ogóle w nim chodzi? Czy mam ci wytłumaczyć? Bo zdajesz się nie rozumieć.


@Kryspin013: Tak, doskonale rozumiem, w przeciwieństwie do takich jak ty, którzy chcieliby się określać zwolennikami wolności słowa, ale jednocześnie są zbyt niedojrzali emocjonalnie, by znieść czyjąś odmienną opinię, dlatego będą postulować bzdury, że "wolność słowa musi być ograniczona, nie wolno mówić rzeczy, które mnie się za bardzo nie podobają" xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Wolność słowa to wolność do wyrażania myśli i poglądów, także tych, których nie lubisz. KROPKA.

Ona jest zero-jedynkowa. Albo ją masz, albo nie. Jeśli twierdzisz, że "popieram wolność słowa, ale nie wolno mówić X, Y oraz Z", to masz gówno, nie wolność słowa.

Nic mnie bardziej nie wkurza niż hipokryci, którzy się mają za nie wiadomo jakich orędowników wolności, wywyższających się nad zamordystycznych Chińczyków, ale jednocześnie usilnie próbujący kneblować wszystkie
  • Odpowiedz
Wolność słowa to wolność do wyrażania myśli i poglądów, także tych, których nie lubisz. KROPKA.


@Emes91: Wolność słowa ma zastosowanie głównie do władz. Chodzi o to, żeby władza nie mogła cenzurowac twoich wypowiedzi. Żebyś np nie mógł iść do aresztu głoszenie opinii nieprzychylnych rządowi. To są podstawy ustroju demokratycznego. Nie oznacza to, że możesz sobie każdy pierd głosić np popierać nazizm czy ludobójstwo. Więc już tylko na tej podstawie cała twoja
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Ale sie wykopki zesrały XD jeździe do Chin i się zdziwicie czy teraz by popierali protesty w 89r. Chińczyk zdychał z głodu a teraz lata ze smartfonem i płaci za wszystko 3 x mniej niż Polak. Azjatycka mentalność i tyle.
  • Odpowiedz
Wolność słowa ma zastosowanie głównie do władz. Chodzi o to, żeby władza nie mogła cenzurowac twoich wypowiedzi. Żebyś np nie mógł iść do aresztu głoszenie opinii nieprzychylnych rządowi.


@Kryspin013: Przecież ty byś pierwszy klaskał uszami, jakby tego lakistrajka zamknęli do paki za to, że popiera masakry na Tiananmen xD

jest inwalidą i to tylko biorąc pod uwagę prostą definicję ze słownika do języka Polskiego:


@Kryspin013: Prosta (i jedyna prawdziwa) definicja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elon_w_zbozu: gość żyje w Chinach. Kraju skrajnie autorytarnym, w którym wkrótce nie będzie można na zła pogodę narzekać a wy się spuszczacie nad jego prowokacjami i dajecie sobą manipulować
  • Odpowiedz
Brawo, typowo sowieckie rozumowanie xD


@Emes91: czy ty się histeryku w ogółe słyszysz? Co to za brednie?

Odpowiedzialność za swoje słowa polega na tym, że nie wolno kłamać i szerzyć nieprawdy


To prawda. Brzmi to jednak szczególnie gorzko w odniesieniu do postu typa, który napisał, że

Protesty na placu Tiananmen były zamieszaniem politycznym, które rząd musiał stłumić, co było właściwą decyzją. Dzięki temu Chiny cieszą się stabilnością, a każdy kto teraz
  • Odpowiedz