Wpis z mikrobloga

Lil Masti wywiadach zapowiada że planuje zawalczyć jeszcze w pazdzierniku jedna walke, a jak wiadomo w tym terminie jest tylko Fame16. Myślicie że włodarze Famemma się #!$%@?ą i przywrócą po tej całej krzywej akcji z jej udziałem rok temu ? Warto płącić ogromna gaże sexmasterce aby zawalczyła z Marta Linkiewicz ? Wolałbym zobaczyć Marte przeciwko jakieś ciekawszej postaci niczym Bradnicka, może z Laura Grzyb :D
#famemma #highleague
  • 15
@Jax89: No jasne, przecież na konferencjach ostatnich był ten temat poruszany. Boxdel czy tam Wojtek mówił, że temat jest już w trakcie załatwiania (oburzenie jednej z zawodniczek, że teraz jest ich walka a już planuja kolejną jakby Linkiewicz już wygrała), a dziś widziałem twitta Rogozińskiego czy jakiegoś innego dziennikarza, że już umowy są podpisane.
@Jax89: Mysle, ze Linkiewicz w swojej wadze #!$%@? wszystkie, z zawodniczek FAME. Obstawiam, ze sa ciekawi jej progresu, ale uwazam, ze dostanie na dziure od LilMasti. Z aktualnie dostepnych zawodniczek freakowych i walczacych w tej wadze, co Linkiewicz, jedyne sensowne zestawienie - to tylko z LilMasti. Stawiam, ze dadza jakis nieoficjalny pas, bo watpie, zeby to byla dlugoterminowa wspolpraca dla obu stron.
@moods: Na zasadach takich jak wczoraj z Zusje to Marta by pewnie wygrała ale mma to niestety Aniela jest półkę wyżej i szybko sprowadzi i skończy Marte.
@prayer5: HL w styczniu 2022r ogłosiła że w tym roku będą 3 gali z ich udziałem.
High League 2 – 5 lutego 2022 roku (Kraków) -----------> Odbyła się !
High League 3 – 4 czerwca 2022 roku (Gdańsk/Sopot) ------------> Odbyła się
High League 4 – 17 września 2022 roku (Gliwice)