Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
365 352 + 71 + 6 + 20 + 54 + 25 + 31 + 40 + 24 + 27 + 28 + 26 + 22 + 21 = 365 747

Niestety trochę za dużo się ostatnio dzieje i nie mam czasu na bieżąco dzielić się kilometrami. Ale zapowiada się lekkie rozluźnienie, żeby nie powiedzieć, że rozwolnienie więc będzie czas i pojeździć i popisać, zwłaszcza że w najbliższy weekend jakieś małe (moje pierwsze) ultra się szykuje.

Jednak, pomimo natłoku obowiązków udało mi się:

- zepsuć przerzutkę w rowerze córki i przekonać się, że znalezienie jakiejkolwiek przerzutki Shimano 105 “od ręki” jest w obecnych czasach praktycznie niewykonalne a przy okazji odkryć, że lament nastolatki działa niezmiernie motywująco… ¯(ツ)

- przekonać żonę, że przy aktualnych cenach paliwa jej małe autko z 200 konnym silnikiem jest słabym pomysłem na dojazdy do pracy, przez co prac-domy mam teraz w przemiłym towarzystwie ale w żółwim tempie…( ͡ ͜ʖ ͡)

- w ramach resetu głowy i wyciszenia nerwów wybrać się po kwadraty i przebić pancerne Panaracery SS+ na pierwszych kilku kilometrach. Małym kamykiem… (°°

- wstać o 5 rano na patoporanek, gdzie wszystko było na opak: drogi co miały być a ich nie było, asfalty co ich miało nie być a były, kopkie piachy co wyglądały na ubite i ubite, które wyglądały na sypkie. A na deser drogi prywatne i kąpiel w bagnie. Komary lubią to! ()

Do tego dowiedziałem się, że jestem samolubną i egocentryczną zakałą narodu, więc szukam teraz mistrza u którego można terminować na szewca… Ktoś, coś? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #gravel #rower #ruszwarszawa #wykopgiantclub

Skrypt | Statystyki
fonfi - 365 352 + 71 + 6 + 20 + 54 + 25 + 31 + 40 + 24 + 27 + 28 + 26 + 22 + 21 = 365...

źródło: comment_1654463929NrFvCpedvA8G4sZO1ar3KE.jpg

Pobierz
  • 20
@Zielczan: Włączasz silnik i wir w baku... ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie no, żartuję - aż tak źle nie jest. Ale cieszę się, że udało mi się zmotywować różową, żeby trochę się poruszała a nie tylko kuper samochodem przewoziła. Pogoda też robi tutaj swoje...
200 czy 500?


@fonfi: 200 (nowy ślad dziś wstawili jak byś nie widział) ale Wojtek startuje ponad godzinę po Tobie, więc się raczej nie spotkamy, on jedzie tylko na przejechanie go, w życiu więcej niż 110 nie wypedałował, a i to w bólu, więc może być ciekawie. Wybłagał mnie chyba tylko po to, żeby go dobić jak nie będzie dawał już rady i pineskę żonie wysłać z koordynatami truchła xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pancerne Panaracery


@fonfi: Kto ci takich głupot naopowiadał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda nie miałem tych nowych SS+, ale gravelkingi slicki to były najczęściej łapiące gumę opony jakie miałem. I to nie tylko moje wrażenia po panaracerach, pamiętam że @fenter też na nie narzekał pod tym kątem.
@SnikerS89: Nikt, sam taką teorię sobie ułożyłem (ʘʘ). Wcześniej miałem SK+ i były naprawdę wytrzymałe - jedyne kapcie na niej były wynikiem zrypanej taśmy na obręczy, ale nie przypominam sobie, żeby udało mi się ją przebić. A najbardziej pancerne to mam Vittoria Rubino Pro G2.0, ale to szosowa guma...
A co byś polecił? Tylko ja max 35C mogę upchnąć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fonfi: z grubszych terenowych to i tak jeżdżę na tubeless, a z węższych bardziej szosowych to właśnie po panaracerach przesiadłem się na Vittoria Terrano zero i są na razie bardzo ok jeśli chodzi o przebicia, bodajże tylko raz do tej pory i to na cmentarzu po najechaniu na spory, ostry kawałek po rozbitym zniczu ¯(ツ)/¯ Terrano dry to zapewne odpowiednik tych SS+. No ale ja wyleczyłem się z jeżdżenia
@fenter: No właśnie dlatego i SK, i SS wybierałem wersję Plus. No nic, może to jednorazowy przypadek - zobaczymy. W sumie to już ponad 1000 kilometrów na tych SS+ zrobiłem i dopiero jeden kapeć. Najbardziej zdziwiło mnie, że to kamyk, ostry bo ostry, ale jednak tylko kamyk. Jak by to był gwóźdź, szkło, drut - to bym zrozumiał. Ale kamyk mnie zdecydowanie zaskoczył ;)

@SnikerS89: Z "terenowych" Vittori to mam