Wpis z mikrobloga

1. Chciałem kupić smiecio waluty na cryptsy za drobne - 0,2 BTC.

2. Złożyłem zamówienie, BTC zjadło, po kilku sekundach dostałem powiadomienie, że zamówienie anulowane i dostaję zwrot 0,2BTC.

3. Sprawdzam "Balances" - zgadza się, BTC wróciły.

4 .Próbuję jeszcze raz, ta sama historia powtarza się. I tak 3 razy jeszcze zanim poirytowany dałem sobie spokój.

5. Po 2-3 minutach dostaję pierdylion powiadomień o pomyślnych zakupach - w balances mam 5 razy wiecej śmiecio waluty niż chciałem i ujemne saldo -0,8 BTC.

6. Lekko #!$%@? próbuję szybko sprzedać nadmiarowe monety, żeby saldo było poprawne, czyli 0 BTC.

7. Nie mogę tego zrobić - za każdym razem błąd "An error has occured in your order. Please try again". Liczne próby spełzają na niczym, wciąż nie mogę sprzedać nadmiaru, którego nie chciałem i z technicznej strony patrząc wcale nie powinienem mieć.

8. Wybrana waluta traci w ciągu doby 1/4 wartości - nosz #!$%@? mać. Ale ok, liczyłem się ze stratami i grałem drobnymi. Problem polega na tym, że nawet jeśli w końcu uda mi się to opchnąć, to ze sprzedaży niechcianych monet, których mieć nie powinienem, będę miał 0,6 BTC, czyli moje saldo wciąż będzie ujemne -0,2 BTC.

Support nie odpowiada, pewnie zawalony podobnymi problemami, waluta traci sobie dalej.

Cryptsy jest tak zabugowane, że szczerze odradzam używanie go. To już nawet najbardziej podejrzane CoinedUp działa o wiele lepiej - mimo parunastu transakcji nie zdażyło się coś takiego. Dobrze że nie utopiłem tutaj jakichś poważnych kwot.

#cryptsy #gorzkiezale
  • 1
mialem identyczna sytuacje tylko specjalnie ją wywołałem, pisz na ircu kanal #cryptsy_support do adminow z numerkiem ticketa. powinni w ciagu godziny odpowiedziec. zablokowane masz transakcje, odblokuja Ci i powiedza ze masz zejsc z minusa :) swoja droga w ciągu ostatniej doby praktycznie wiekszość walut straciła 1/4 wartości :D