Wpis z mikrobloga

Ogólnie to postanowiłem coś z sobą zrobić, ale co z tego wyjdzie to się zobaczy. Chciałbym coś zmienić z odżywianiem, posturą, poprawić samopoczucie i samoocene, zredukować stres, pozbyć się nadwagi zbudować sylwetkę i ogólnie o siebie zadbać. Z ciekawości zacząłem czytać, ale przemiał informacji jest tak ogromny, że nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnąć na raz. W jaki sposób zaczynaliście z siłownią, zdrowym odyżwianiem- dbaniem o te wszystkie składniki, poprawna techniką ćwiczeń i wszystkim z tym związanym? Od czego zacząć?

#silownia #looksmaxing #dieta #nadwaga
  • 5
  • Odpowiedz
@KulawyDinozaur: trzeba po prostu zacząć i konsekwentnie ćwiczyć a wiele wiedzy przychodzi z czasem. Zacznij od jakiegoś prostego podstawowego planu gdzie ćwiczenia nie wymagają doskonałej techniki.
  • Odpowiedz
@krypec: ale to może być trochę bezcelowe jeśli nie połącze z dietą i prowadzić do kontuzji. W moim wyadku problemem jest nawet sama rozgrzewka - tak żeby dobrze ją zrobić- bo jestem strasznie mało gibką osobą. Swoją drogą, jakie ćwiczenia widziałbyś w tym planie?
  • Odpowiedz
@KulawyDinozaur: polecam ci po prostu pójść na silke i wziąć ze dwie lekcje z trenerem by ci pokazal ogólne wzorce ruchowe, wyłapał błędy i wszystko to co opisałeś. Każdy instruktor z sieciowki się nada, by pokazać podstawy i rozpisać jakiś prosty plan treningowy na początek, a dalej sobie poradzisz, a będzie ci łatwiej wystartować
  • Odpowiedz