Wpis z mikrobloga

#budobuduje

W zamku jest jakiś postęp, ale niewielki, więc pomyślałem, że pokażę minifigsy, które będą zamieszkiwały twierdzę.
1. Wkurzony Mag - kierownik zamieszania. Wkurzony Mag ma za zadanie wynaleźć broń, lub czar, który ostatecznie przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Smoczych Rycerzy. Tyle, że Smoczy Król nie chce go w mieście i zesłał go na to oto zadupie, aby nikt postronny nie ucierpiał w czasie eksperymentów. Wkurzony Mag nie rozumie czemu. Przecież tylko kilka osób zginęło, wypadki się zdarzają. Mag ma potężną broń- jest nią Płonąca Laga Wkurzonego Maga. Żarty z Lagi są zabronione pod karą śmierci.
2, 3, 4- Przydup... Żołnierze Smoka. Zastanawiają się czy to dobrze, czy źle, że mają przydział pośrodku niczego w zapomnianej warowni. Z jednej strony jest względnie bezpiecznie, ale z drugiej... jedyna rozrywka to zabawa z psem, albo chowanie eliksirów Wkurzonemu Magowi.
5, 6- Schwytani Żołnierze Lwa. Pechowcy. Pewnie zginą w trakcie eksperymentów, o ile nie uda im się uciec...
7- śmiał się z Płonącej Lagi Wkurzonego Maga.
8- pies. Nie ma imienia, więc przyjmuję propozycje. Jedyny, który nie zasypia na warcie. Dobry z niego psiak.

ps. tak wiem, smiechu warte, chłop się klockami bawi i jeszcze historyjki wymyśla xD
#lego
Budo - #budobuduje

W zamku jest jakiś postęp, ale niewielki, więc pomyślałem, że p...

źródło: comment_1654442802Myp3cQ24aOnL3LPd92N3Cr.jpg

Pobierz