Wpis z mikrobloga

1:00 Ten stary mówi: "..bo ratuje ludzi przed śmiercią..."

a ten prawak obok niego bluza z napisem "śmierć wrogom ojczyzny"

xD
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Lewica dla takich ludzi też powinna wyciągnąć rękę z jakimś pozytywnym programem. Mam tu na myśli eutanazję. Lepiej późno niż wcale.

BTW. Czy to jest ten koleś co będzie bronił ojczyzny? Bo jeśli tak to trzeba będzie się poddać od razu.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: @KanaliaPolityczna: oni ośmieszają różne inicjatywy swoim sekciarstwem, dziwnym wyglądem i poglądami. Oglądałem live i wbiłem na jeden z protestów anty lockdownowych, stał tam ten polonez z trumną, dostrzegłem też śmiecia Porębę w mundurze z ruską flagą na ramieniu (ten z filmiku z jabłonowskim "byłeś w wojsku?"), potem na scenę weszła jakaś typiara i w połowie wystąpienia zaczęła mówić o 5G i czipowaniu. Te postacie zostały pokazane na
  • Odpowiedz
@PiO7R: No bo tak wyglądają.
A co, myślałeś że antyszczepionkowcami są zdrowi na umyśle, wykształceni, inteligentni ludzie o szerokich horyzontach?

W ogóle trudno skończyć jakieś medyczne czy chociażby jakiekolwiek techniczne studia i być antynaukowym szurem. To raczej tumany co się nic nie uczyły, którym jeszcze raczej styki w mózgu nie do końca fungują. Początki schizofremii czy coś.
  • Odpowiedz