Wpis z mikrobloga

@KotBojowy: nie mówię o nazywaniu jakiejś bliżej nieokreślonej 3 osoby chłopem, tylko o mówieniu o sobie w ten sposób. Nikt w rzeczywistości tak nie mówi. Poza tym możesz podesłać jakiegoś tiktoka, od którego rzekomo przegrywy to wzięły.
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: Polski internet to przeklejka najgorszego gufna z reditta 9gaga i innych plus troche papieza patostreamy i famme mma. Ty myslisz ze tu jakis magiczny krag tworzysz z fight cluba bo znasz pepe ? Ja #!$%@? przewietrz piwnice bo ci plesn mozg wyzera
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: Za słowami "chłop" i "ehh" to stoi ogromna tragedia a oni podłapali bo fajnie brzmi nie rozumiejąc kompletnie szerszego kontekstu ¯\_(ツ)_/¯. Aż mi się noz w kieszeni otwiera jak takie wysrywy widzę
  • Odpowiedz
@zielonedrzewko: Zawłaszczanie spierdokultury bez jej zrozumienia Ale w tym przypadku jeszcze nie ma tragedii bo tyczy się tylko słownictwa. Gorzej jest kiedy ktoś opisuje się jako przegryw a okazuje się że jest typowym normikiem który atakuje słabszych i czerpie satysfakcje z tego. A takich na tagu było wielu, naprawdę wielu.
  • Odpowiedz
  • 0
@EgzeQTroll Ja jebię, wyjmij ten kij z dupy zazdrosny przegrywie xD Co chłop napisał... Smiechu warte ech... Its over dla chłopa, bo ma kija w dupie ech...
  • Odpowiedz