Wpis z mikrobloga

Cześć ludzie! Przestałem mieścić się na moim pedalboardzie (rockboard z torbą). Zastanawiam się nad skrzynką zamiast torby, bo zawsze w torbie robił się kipisz i niełatwo chowało się wnętrzności do torby, poza tym fajnie by było gdyby skrzynia nie była tylko schowkiem na metalową konstrukcję a stanowiła podstawę dla efektów (jak na zdjęciu), choć chyba tak tracę piętrowy/skośny profil, no ale coś za coś..

Czy ktoś z Was zna marki, które są dostępne w Polsce albo kogoś kto takie rzeczy konstruuje?

To co widać na zdjęciu to Thon Effect Pedal Case Medium (80 x 48 x 9 cm) na Thomannie za 915 zł. Dzięki!

#gitaraelektryczna #gitarabasowa
Kokos - Cześć ludzie! Przestałem mieścić się na moim pedalboardzie (rockboard z torbą...

źródło: comment_1654435426C6aaWWYUB0NXHh9E8ED5z6.jpg

Pobierz
  • 2
@Kokos: https://wmcase.pl (porównania z innymi nie mam, ale moim zdaniem dobra jakość) tylko weź pod uwagę, że relatywnie do torby, chociaż robione z aluminium, to mimo wszystko są ciężkie do noszenia ;)
Pomyśl czy nie dorwać jakiejś używanej na OLX. Zagaduj też do ludzi sprzedających multi w takiej skrzynce, czasem są chętni do sprzedania jej osobno (np. jeśli mają oryginalne pudełko do efektu).