Wpis z mikrobloga

@hayawari Firmy lotnicze nie spodziewały się że jeszcze będą kiedyś działać (więc pozwalnialy ludzi), za to były pewne że jeszcze będą działać (co musiały udowodnić żeby dostać pomoc), nie wiem co tu trudnego ¯_(ツ)_/¯ A tak poważnie to m.in. właśnie o te zwolnienia i brak ludzi się rozchodzi, nie mogą zrekrutować ile trzeba na czas.
@hayawari: Szczerze to już dawno przestałam ogarniać dlaczego lotniska wolą płacić odszkodowania i otrzymywać negatywne opinie niż po prostu zapłacić więcej pracownikom. Ten burdel trwa już kilka miesięcy, więc to raczej nie jest kwestia szkolenia pracowników ( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiatosz: Warunkiem otrzymania pomocy było niestety zwolnienie ludzi, co się teraz odbija czkawką na liniach lotniczych i teraz biją się między sobą o zatrudnienie załogi pokładowej. W mojej linii dodatkowo nie wyrabiają się z wydawaniem ID, bez którego załoga nie może operować lotów + ludzie w trakcie szkolenia odchodzą do innych linii.

Ogólnie to każda linia odczuwa teraz braki, nawet Emirates, które robi teraz tournée w 30 miastach po całym świecie