Wpis z mikrobloga

Takie rzeczy w feministyczno-lewicowym raju? To chyba niemożliwe. Przecież tam prawo uwzględnia całą masę zasiłków, wszelkie prawa LGBT i prawa kobiet, łącznie z prawem do wyj#$&nia faceta z jego mieszkania na podstawie fałszywych oskarżeń o przemoc domową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To przecież niemożliwe, żeby ktoś tam był nieszczęśliwy i chciał się zabić po takim uszczęśliwianiu wszytkich na siłę przez lewicę. To jakiś spisek prawicy XD

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #rakcontent #patologiazewsi #hiszpania #ciekawostki #feminizm
s.....i - Takie rzeczy w feministyczno-lewicowym raju? To chyba niemożliwe. Przecież ...

źródło: comment_16544162890WduGWQxWKCI7IGjpgAQNG.jpg

Pobierz
  • 75
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skitarii: Dlatego zawsze fenomenem będzie dla mnie Grecja, kraj po gigantycznym kryzysie, z ogromnym bezrobociem (szczególnie wśród młodych, bodaj top 1 w Europie), a z najmniejszym wskaźnikiem samobójstw w całej Europie. A samobójstwa i tak o wiele częściej dotyczą tych 40+ latków, którzy paradoksalnie mają mniejszy problem z bezrobociem. Jednak z odpowiednim stylem życia i klimatem to choćby się waliło to zdecydowana większość zachowa zdrowie psychiczne. Dziwnie więc się patrzy na
@skitarii: Samobójstwa w Hiszpanii to jest ułamek tego, co się dzieje w krajach byłego bloku ZSRR, w których z kolei dominuje konserwatywny światopogląd. Gdyby użyć twojej logiki, że sympatie polityczne wpływają na samobójstwa, to twój argument można wyrzucić na śmietnik, bo w samobójstwach na świecie dominują konserwatywne kraje, a nie lewackie.
Poza tym, cywilizowane kraje mają to do siebie, że reagują na problemy w społeczeństwie aktywnie, zanim staną się większym problemem.
T.....e - @skitarii: Samobójstwa w Hiszpanii to jest ułamek tego, co się dzieje w kra...

źródło: comment_1654434605JY1F0jZHAQntgKTof5Zx8S.jpg

Pobierz
@skitarii: CHOLERNE LEWACKIE KRAJE JAK LESOTO, GUAYANA, ESWATINI, KIRIBATI, MIKRONEZJA, SURINAME, ZIMBABWE, AFRYKA POŁUDNIOWA CZY MOZAMBIK... TAM TO PANUJE LOBBY LGBT I GEJE I INNI LEWACY TO CHODZĄ WSZĘDZIE.......

OPek widzę jest mistrzem mylenia przyczynowości i korelacji, a inne wyklopki jeszcze przyklaskują. Równie dobrze mogę powiedzieć, że skoro w Hiszpanii jest ciepło i mają homo-śluby to znaczy, że im cieplej tym większa szansa na śluby homo. Ten sam sens xD
niochland - @skitarii: CHOLERNE LEWACKIE KRAJE JAK LESOTO, GUAYANA, ESWATINI, KIRIBAT...

źródło: comment_1654434540tJ8KM40ckzZMPp2RNPfUYl.jpg

Pobierz
CHOLERNE LEWACKIE KRAJE JAK LESOTO, GUAYANA, ESWATINI, KIRIBATI, MIKRONEZJA, SURINAME, ZIMBABWE, AFRYKA POŁUDNIOWA CZY MOZAMBIK... TAM TO PANUJE LOBBY LGBT I GEJE TO CHODZĄ WSZĘDZIE.......

OPek widzę jest mistrzem mylenia przyczynowości i korelacji, a inne wyklopki jeszcze przyklaskują. Równie dobrze mogę powiedzieć, że skoro w Hiszpanii jest ciepło i mają homo-śluby to znaczy, że im cieplej tym większa szansa na śluby homo. Ten sam sens xD


@niochland: przecież ja nic nie
@skitarii:

Po prostu pytam jakim cudem w lewicowym raju tyle młodych myśli o samobójstwie. Przecież miało być tam tak wspaniale, więc czemu jest tak źle?

Dobrze ci idzie atakowanie chochoła. Wszyscy wiemy, że hehe WSZYSCY wychwalali.
Skoro tak wszyscy wychwalali to z chęcią zobaczę kto tak wychwalał Hiszpanię i utożsamiał je z lewicowym rajem xD

Równie dobrze mogę zapytać: dlaczego w lewackiej Danii z podatkami 50% ten wskaźnik jest niższy niż
Dobrze ci idzie atakowanie chochoła. Z chęcią zobaczę kto tak wychwalał Hiszpanię i utożsamiał je z lewicowym rajem xD

Równie dobrze mogę zapytać: dlaczego w lewackiej Danii z podatkami 50% ten wskaźnik jest niższy niż w prawicowej Polsce? Albo dlaczego w Niemczech jest niższy niż na Węgrzech? xD


@niochland: Nie, to ty łżesz. Przecież Lewica Razem chce do Polski nawet lewicowy rząd z Hiszpanii sprowadzać XD

Skoro połowie lewicy chcą u
s.....i - > Dobrze ci idzie atakowanie chochoła. Z chęcią zobaczę kto tak wychwalał H...

źródło: comment_1654435190CPQelhLnAw2BZI1E2GtueZ.jpg

Pobierz
@skitarii , Obaj jesteście #!$%@? bo w piździe macie gospodarkę, ceny paliw i rosnąca inflację,


@tellet: gówno prawda, ja nie mam w pierogu

zwróciłem tylko uwagę, że OP błędnie łączy powyższe rzeczy, z prawami człowieka

i wysnuwa błędny wniosek, jakoby to liberalne prawa człowieka miały wpływ na stan psychiki Hiszpanów (pośrednio przez stan państwa?)

wedle tej logiki, w Polsce powinno być coraz lepiej - no bo jest coraz gorzej z prawami
Obaj jesteście #!$%@? bo w piździe macie gospodarkę, ceny paliw i rosnąca inflację, skupiając się tylko na tym, czy uszczęśliwić zbokoli czy czarnych...


@tellet: czemu piszesz takie debilizmy? W jaki niby sposób chcę "uszczęśliwić czarnych", skoro chcę rozdziału kościoła od państwa i zmniejszenia fiskalizmu?

Jesteś tym słynnym symetrystą z gwoździem w mózgu? XD
i wysnuwa błędny wniosek, jakoby to liberalne prawa człowieka miały wpływ na stan psychiki Hiszpanów (pośrednio przez stan państwa?)


@spere: super są te prawa człowieka:

- możliwość włamania się do cudzego mieszkania i życia w nim na koszt właściciela
- silne utrudnienia w zwalnianiu pracowników
- bezkarność przy fałszywym oskarżeniu o przemoc domową

Doprawdy, prawdziwy liberalizm dla cwaniaczków chcących żyć na czyjś koszt XD

Szkoda, że ci co są fałszywie oskarżani,
Podejrzewam że jakby odcięli internet i telewizję w Hiszpanii, nagle ludziom wróciła by chęć do życia.

Zaczęliby od poznania swoich sąsiadów i spędzania z nimi czasu.


@Phallusimpudicus: To nie sprawiłoby, że młodzi Hiszpanie mają pracę. Mają za to wysokie ceny wynajmu, nie stać ich na mieszkania i na życie.