Wpis z mikrobloga

Ale obrzydzają mnie typy organizujące sektowate spędy na halach. Ściagają ludzi z całego kraju na rekolekcje za kilka stów a później przy wzruszającej muzyce typy z „darem uzdrawiania” wychodzą biorą mikrofony i mówią losowe zdania „Pan przychodzi do kobiety z bólem kręgosłupa” albo „Bóg właśnie uzdrawia mężczyznę z problemów z prostatą” po czym te osoby wychodzą na środek i dziękują za uzdrowienie XDD #bekazkatoli #zdrowie #psychologia
  • 5
  • Odpowiedz
Zielonoświątkowcy i kryptozielonoświątkowcy to mój archnemesis i zagrożenie większe niż wszystkie modernizmy i liberalizmy razem wzięte.
  • Odpowiedz
  • 0
@Alky: yep, nie wiem dlaczego tak chętnie podążają za cudotwórcami a nie pójdą do ludzi z prawdziwym darem uzdrawiania jak lekarz czy terapeuta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DartNorbe: Bo pseudo-protestanci (z historycznymi Kościołami kontynentalnymi mający niewiele albo nic wspólnego) powymyślane w Usainie w XIX/XX wieku sączą jad kłamstwa, że pisma deuterokanoniczne nie są objawione, ponieważ to zepsułoby ich znachorskie interpretacje.

Syracha 38:1-14

1 Czcij lekarza czcią należną z powodu jego posług, albowiem i jego stworzył Pan.

2 Od Najwyższego pochodzi uzdrowienie, i od Króla dar
  • Odpowiedz
@n3ssunostaguardando: Są częścią greckiej Septuaginty, która była Biblią wczesnego Kościoła, więc są kanoniczne. Powinności wobec Świątyni i kapłanów to rozdziały od 17 do 20 Ks. Wyjścia.
  • Odpowiedz