Wpis z mikrobloga

Rotfl, profilek Szczecin się zmienia zablokował mnie i usunął mój komentarz mówiący o tym, że zgodnie z polskim prawem treści sponsorowane powinny być wyraźnie oznaczane. XDD

Aż chyba ich #!$%@?ę do UOKiK.

Wiem, że to czytacie głąby bo z tego tagu też już nie pierwszy raz #!$%@?ście jakieś info więc szykujcie dupę na kontrolę.
#szczecin
Krupier - Rotfl, profilek Szczecin się zmienia zablokował mnie i usunął mój komentarz...

źródło: comment_1654375078zumfsB2qPBTYM4KpMoZ3oz.jpg

Pobierz
  • 18
@Krupier: No jeszcze z rok, dwa lata temu to był świetny profil. Same wpisy informacyjne jak to miasto się rozwija.
Teraz to taki fanpejdż-baner.
Wydaje mi się, że zmieniła się osoba która tym zarządza, bo tak jakoś kojarzę, że człowiek który to prowadził dawał posty gdzie można było wywnioskować, że jeszcze chodzi do szkoły / studiuje.
Teraz pewnie jakiś Janusz to odkupił.
Reklama, reklama, zrzutka, zafunduj nam kawę. Szkoda, bardzo lubiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BurmistrzKosmosu: yup, dokładnie takie same przemyślenia mam. Do tego jeszcze często prowokacyjne wpisy by wywołać gównoburzę w komciach i zwiększyć zasięgi.

No, ale spoko, skoro przeszli w komerechę to niech działają, ale niech robią to zgodnie z prawem bez oszukiwania odbiorców.

Poleci zgłoszenie do uikok na 100%, już zbieram screeny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BurmistrzKosmosu: no naprawdę mi ciśnienie podnieśli, nie zostawię tego tak.

Gdyby olali lub odpisali jakimś zdawkowym komentarzem to pewnie bym miał to w dupie, ale #!$%@? serio? Kasowanie komentarza i ban za zwykłe zwrócenie uwagi, że powinni działać transparentnie i zgodnie z prawem? Przecież to jest tak żałosne i dziecinne zachowanie, że głowa mała.

Nie mogę nigdzie znaleźć info czy w ogóle mają zarejestrowaną jakąś działalność gospodarczą więc też jestem ciekaw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier Wydaje mi się, że prowadzi to nawet ktoś związany z urzędem miasta. Kręć Małysza jak najmocniej, bo też nie lubię takich zagrywek.

@Kiciket:

Wydaje mi się, że to jednak bardziej po prostu jakaś osoba przychylna prezydentowi (nie mam nic do tego).

To już by było chyba zbyt grube gdyby to urząd prowadził. Chyba, że robi to urzędnik po godzinach pracy korzystając ze swoich dojść.