Wpis z mikrobloga

Ten uczuć gdy ograniczony umysłowo bojówkarz-narodowiec Bąkiewicz wie, że #konfederacja to partia prorosyjskich onuc.

Konfederacja nie jest wspólnotą idei, nie jest wspólnotą jasno wytyczonych celów. To wspólnota pieniędzy i foteli poselskich.

Ogromne znaczenie ma często wręcz prorosyjska narracja, ale również polityka permanentnego krytycyzmu i atakowanie wszystkiego, co państwowe i rządowe.


#neuropa #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_1654359742w7EKsCb3Up1Yjco4YN4duf.jpg
  • 12
A jak Korwin poda rosyjskie źródło, to już powtarza propagandę, ruska onuco, pie...ny hipokryto


@Volki: k0rwin to nawet bez źródeł powtarza propagandę.

https://portal-polski.pl/janusz-korwin-mikke-najczesciej-cytowanym-w-rosji/12287/

pie...ny hipokryto


Grzeczniej p0laczku bo jesteś w moim wpisie i zachowuję kulturę wobec komentujących i ani mi się myśli wrzucać Cię na czarno p0lski chamie. Hawa Nagila.
@SynGilgamesza: Bąkiewicz jest w konflikcie z Konfederacją, więc może mówić prawdę na ich temat, ale jakby w niej był to byłaby cud malina. Ale celnie mówi o konfie

Konfederacja nie jest wspólnotą idei, nie jest wspólnotą jasno wytyczonych celów.

Pomijając niechęć do gejów, Unii oraz populistycznych głosowań. Każda z frakcji ma mniej lub bardziej odległe od siebie poglądy na rządzenie. Kuce dziwnym trafem zawsze wolą mówić co łączy konfę niż co
Przecież wg twojej logiki on tylko cytuje


@Volki: Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Osobą, która cytuje jestem ja, napisałem tutaj wypowiedzi Bąkiewicza.
Natomiast to co mówi k00rwin to jego słowa tak samo jak słowa, które cytuję są słowami Bąkiewicza.
Także roSSyjska propaganda cytuje to co powiedział k00rwin. Tak samo jak ja cytuję to co powiedział Bąkiewicz.